Kriminoloji ve Ceza Adalet BSc (Hons)

Genel

2 konum mevcut

Program açıklaması

Kursa Genel Bakış

Bu derece size, suç davranışında yer alan birçok faktörü ve toplumun ceza adalet sistemi yoluyla nasıl tepki verdiğini inceleme fırsatı verecektir.

En önemli suç ve sapma teorilerini ve bunların çağdaş ceza adaleti politikaları, araştırmaları ve uygulamaları ile olan ilgilerini inceleyeceksiniz.

Bununla birlikte, mahkemeleri, hapishaneyi, tahliye hizmetini ve polisi kapsayan ceza adalet sisteminin yapıları hakkında derinlemesine bilgi edineceksiniz.

Çalışmalarınız boyunca mükemmel araştırma ve analitik beceriler geliştirecek ve fikirlerinizi hem sözlü hem de yazılı olarak etkili bir şekilde sunmayı öğreneceksiniz.

Neden Swansea'da Kriminoloji ve Kriminal Adalet?

Hillary Rodham Clinton Hukuk Fakültesi'ne bağlı olarak, canlı ve çeşitli araştırma ve eğitim ortamının bir parçası olmaktan yararlanacaksınız.

Ayrıca, Kriminoloji sıralamasında öğretmenliğimizde kıskanılacak bir şöhrete sahiptirler:

  • İngiltere'de 4. (Kez)
  • İngiltere'de 12. (Guardian Üniversite Rehberi 2020)

Genel öğrenci memnuniyeti için İngiltere'de ilk 10 olan bir üniversiteye (NSS 2019) ve lisansüstü adayları için İngiltere'de ilk 10'a (DLHE 2018) katılacaksınız.

Kriminoloji ve Ceza Adalet Deneyiminiz

İkinci ve üçüncü yıllarınızdaki isteğe bağlı modülleri içeren esnek dereceli yapımız, çalışmalarınızı özel ilgi alanlarınıza, kariyer hedeflerinize veya lisansüstü eğitim için isteklerinize göre uyarlamanız için birçok alan sunar.

Hem İngiltere'de hem de yurtdışında işe yerleştirme fırsatları konusunda geniş bir yelpazede düzenleme konusunda size destek olabiliriz.

Kriminoloji ve Ceza Adalet İstihdam Fırsatları

Swansea University Kriminoloji ve Ceza Adaleti alanında lisans derecesi almak, çeşitli kariyerlere yol açabilir. Mezunlarımız, aşağıdakileri içeren çok çeşitli mesleklere devam ediyor:

Toplum Kalkınması, Ceza Adaleti, Yerel Yönetimler, Polis Gücü, Lisansüstü Eğitim, Cezaevi Hizmeti, Probasyon Hizmeti, Araştırma, Sosyal Hizmet, Eğitim, Eğitim, İngiltere Hükümeti, Mağdur Destek ve Gönüllü Kuruluşlar.

Kariyer ve İstihdam

Kariyer ve İstihdam Swansea İş Bulma Akademisi (SEA), kariyer yolculuğunuzun her aşamasında size parlak bir gelecek inşa etmenize yardımcı olacak.

Kariyer destek hizmetlerimiz şunları içerir:

  • İstihdam edilebilirlik atölyeleri, işveren görüşmeleri, ısmarlama etkinlikler ve kariyer fuarları.
  • Profesyonel nitelikli Kariyer Danışmanlarından bireysel danışmanlık ve rehberlik.
  • İş bulma, staj yapma, işe yerleştirme ve gönüllü fırsatlar bulmada yardımcı olun.
  • Çok çeşitli kariyer yönetimi konularında bilgi kaynaklarına erişim.
  • Lisansüstü çalışma ve finansman konusunda tavsiye ve rehberlik.
  • Öğrenci staj fırsatlarını ve Öğrenci Toplumu / Kulüp etkinliklerini desteklemek için finansman.

Ayrıca, mezun olduktan sonra iki yıl boyunca Swansea University Mezunları için yardım ve tavsiyede bulunuyoruz.

Hukuk Fakültesinde İstihdam

Hukuk Fakültesi, özel bir İstihdam ve Yerleşim Görevlisi ile lisansüstü istihdam edilebilirliğin arttırılması için proaktif bir yaklaşım izlemektedir. Okul, hedeflerinize ulaşmak için gereken becerileri geliştirmenize yardımcı olacak bir dizi yerel, ulusal ve uluslararası işe yerleştirme, profesyonel kurs, tavsiye ve destek sunar.

Son Güncelleme Eyl 2019

Okul Hakkında

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent t ... Devamını oku

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent teaching and research, matched by an enviable quality of life. Daha Az
Swansea , Dubai + 1 Daha fazla Daha az