Kimyasal ve biyoteknolojik, gıda veya işlem teknolojisinde lisans (kontör)

Genel

Program açıklaması

Lisans kontör programı - 1 ½ yıl - 90 AKTS

Kimya ve Biyoteknik, Gıda İşleme Teknolojisi veya kimyasal ve biyoteknik analistler için, ve bir lisans derecesi elde edecek 18 ay süren programını tamamladıktan sonra bir üst-up derstir. Program kimyasal ve biyoteknolojik analistler, gıda teknisyenleri ve süreç teknoloji için daha fazla eğitim doğrudan yoldur.

Sen becerileri hem ulusal hem de uluslararası laboratuvar ortamlarında başarılı olmak için alacak ve en son teknolojik, bilimsel ve sosyal gelişmelerden haberdar edilecektir. Sürekli gelişen bir alanda ek bilgi elde etmek eğitilmiş ve aktarmak ve ana güçlerinden biri olacak pratik kullanım içine teknik ve bilimsel sonuçlar uygulamak için yetenek olacaktır. Sen planlama, koordinasyon ve proje yönetimi ile ilgili akademik beceri ve niteliklerini geliştirmek olacaktır. Program, koordinat, iletişim ve çeşitli disiplinlerde projeleri başlatmak için size öğretir bir multi-disipliner bir odak vardır.

Bir lisans olarak ilaç firmaları, araştırma ve geliştirme çalışması, ya da öğretmen olarak yapabilirsiniz. En sık planlama, geliştirme, yürütme, dokümantasyon ve kalite kontrolden sorumlu bir proje yönetim pozisyonunda istihdam edilecektir. Sen geliştirme, ürün üretim ve araştırma ile ilgili görevleri ele analitik ve pratik yeteneklerini kullanacaktır. 18 ay kamu ve özel şirketler hem de geleceğin görevlerini üstlenmek sizi hak kazanacaktır.

Kabul şartları

Kimya ve Biyoteknik, Gıda İşleme Teknolojisi veya

Bu lisans programına kabul edilmek için, aşağıdaki programlardan biri tamamlamış olmaları gerekmektedir:

  • Kimyasal ve Biyoteknik Bilim
  • Gıda Teknolojisi
  • İşlem teknolojisi

ingilizce testi

Eğer bir Danimarkalı AP derecesi (Uluslararası hat) yoksa, ayrıca resmi onaylı bir İngilizce testi için gereksinimleri karşılaması gerekir. Biz şu asgari puanlar ile bu testleri kabul ediyoruz:

  • IELTS: 6,5
  • TOEFL Internet tabanlı: 83
  • TOEFL Paper göre: 560
  • Cambridge Test: CAE A, B veya C
  • Oxford Yerleştirme: 160 (en az 80 her bir parçası.)
  • Oxford Online Yerleştirme testi: (Business Academy Aarhus sunulan) C1

AB üyesi olmayan adaylar için biz sadece IELTS ve TOEFL kabul edin.

(ABD, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, İngiltere, İskoçya, ya da İrlanda'dan bir yeterlik sınavı ile başvuru yapanlar dahil) Nordic giriş sınavları ile anadili İngilizce ve başvuranların İngilizce testinden muaf bulunmaktadır. (Öğretim dili İngilizce olan Afrika ve Asya ülkelerinde de dahil olmak üzere) tüm diğer ülkelerden yeterlik sınavı ile başvuranlar bir test göndermeniz gerektiğini unutmayın.

Eğer bir Danimarkalı dil sınavını (veya başka bir nordic giriş sınavı) varsa, İngiliz B veya dengi en az olması gerekir.

Kariyer Seçenekleri

Kimya ve Biyoteknik, Gıda İşleme Teknolojisi veya

Lisans Kimya ve Biyoteknik, Gıda derecesi veya Proses Teknolojisi ile araştırma, geliştirme veya üretim ile birlikte çalışıyor olacak. Genellikle gıda, ilaç, biyolojik, kimyasal veya mikrobiyolojik süreçler ile çalışmak şirketler tarafından istihdam edilecek.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Business Academy Aarhus is a School of Applied Sciences

Business Academy Aarhus is a School of Applied Sciences Daha Az