Kimya Bilim Lisans

Genel

Program açıklaması

Kimyada bir geleceğin olanaklarını analiz eder.

Kimyacılar modern yaşamı yaratıyor - plastik, kompozit, ilaç, mikroelektronik, nanomalzemeler ve çok daha fazlası. Kariyer olanakları sınırsız. Bachelor of Science of Chemistry ile harika bir başlangıç yapabilirsiniz.

Edinboro'da kanıta dayalı bilime dayanan titiz bir müfredat izleyeceksiniz. Lisansüstü asistanlar tarafından değil, fakülte tarafından verilen küçük boyutlu derslerde ve laboratuvarlarda başarılı olacaksınız. Onlarla birlikte çalıştıkça ve araştırmalarına katıldıklarında, sizin akıl hocanız olacaklar. Ayrıca sizi biyomoleküllerin analizi ve üretimi için modern enstrümantasyon kullanımı konusunda eğitecekler ve becerilerinizi geliştirecek ve özgeçmişinizi geliştirecek değerli stajlara hazırlayacaklardır.

Kimya programının kilit sonuçları eleştirel düşünme, analitik ve mantıksal becerileri problem çözme, kimyasal bilimle ilgili güncel sosyal ve etik sorunları anlama, temel bilgi, kimya teorileri ve uygulamalarını uygulama ve teknik bilgileri profesyonel olarak iletme becerisini içerir. tavır.

Edinboro'daki Kimyadaki Fen Bilimleri Lisans Programı, American Chemical Society (ACS) tarafından onaylandı ve kriterleri karşılayan öğrenciler ACS sertifikalı bir derece alacaklar.

Mezun olduğunuz zaman, Kimya veya ilgili bilim dalında lisansüstü diploma almaya veya kimyasal, gıda, ilaç, kalite kontrol, devlet araştırması veya eğitim de dahil olmak üzere çeşitli endüstrilerde iş bulma konusunda hazırlıklı olacaksınız. Bu yüksek kalibreli program tıp fakültesi için de mükemmel bir temeldir.

Uzmanlık Fakültesi

Başarılı öğretim üyeleri Edinboro öğrencilerine başarı göstermeleri ve liderlik etmeleri için talimat verir, rehberlik eder ve ilham verir. AB fakültesi, öğrencinin başarısına olan bağlılığı ve kişisel ve ilgi çekici bir akademik ortam yaratmasıyla tanınmaktadır.

Deneyimsel öğrenme

Edinboro deneyimi sınıfın çok ötesine uzanıyor. AB öğrencileri uygulamalı öğrenme, fakülte ile işbirliğine dayalı araştırma, küresel seyahat ve staj olanakları yoluyla kariyer ve yaşam için hazırlanırlar.

Modern imkanlar

İskoçlarla Mücadele, AB'nin pitoresk 585 dönümlük kampüsünde modern tesislerde yaşıyor, çalışıyor ve oynuyor. Erie'nin sadece 30 kilometre güneyinde bulunan Pennsylvania'nın dördüncü büyük şehri olan Edinboro, heyecan verici aktivitelerle doludur.

Son teknoloji ürünü bilimsel enstrümanları kullanmayı öğrenin.

Edinboro'daki Kimyadaki Fen Bilimleri Lisans Programı, American Chemical Society (ACS) tarafından onaylandı ve kriterleri karşılayan öğrenciler ACS sertifikalı bir derece alacaklar.

Son teknoloji tesisler size rekabet avantajı sağlar.

Atomik absorpsiyon spektrofotometreleri, Carl Zeiss polarimetreleri, fluorimetreler ve elektrolit analizörleri gibi ekipmanlar kalbinizi pompalarsa, Cooper Science Center'da her dakika keyfine varacaksınız. 32 milyon dolarlık genişleme, size yüksek teknolojili analitik cihazlarla uygulamalı deneyim için bol miktarda fırsat sunar. Bu cihazları kullanmak sadece eğlenceli ve büyüleyici değil, aynı zamanda deneyim size profesyonel kariyerinizde avantaj sağlayacak. Kimya Bölümü'ndeki en yeni araçlar şunlardır:

  • Nükleer Manyetik Rezonans Spektrometresi - Bruker BioSpin Avance III HD 400 sistemi, bugün piyasada bulunan en hassas, en hassas, en yüksek performanslı NMR spektrometresidir. Sağlam, otomatik ve sezgisel bir yazılımla, hem öğretim laboratuvarı hem de araştırma için idealdir.
  • GC-MS QP2010 Ultra - Yeni bir Shimadzu Corporation modeli QP2010 Ultra, eski gaz kromatografi-kütle spektrometre sistemlerimizin yerine geçerek öğrencilere ve öğretim üyelerine kimyasal analiz için en yaygın kullanılan ve güçlü araçları sağlar.

Lisansüstü başarı kanıtı.

Programımızın çoğu mezunu kimya endüstrisinde başarılı kariyerlere devam etmektedir. Bazıları lisansüstü kimya programlarında veya eczacılık okulunda çalışmalarına devam ederken, diğerleri lise öğretmeni olur. Mezunlarımızın şu an nerede olduğuna dair birkaç örnek:

  • Seth Allen (BS '17) - PPG, Pittsburgh, Pensilvanya
  • Miguel Montes de Oca (BS '17) - PPG Havacılık, Kaliforniya
  • Sonbahar Pahel (BS '17) - Eastman, Akron, OH
  • Wesley Scott (BS '17) - Yüksek Lisans Öğrencisi, Biyo-organik Jeokimya, Pittsburgh Üniversitesi, Pittsburgh, PA
  • Michael Spicuzza (BS '16) - PPG, Pittsburgh, PA
  • Brittany Sanden (BS '15) - M. Ed. Kaygan Kaya Üniversitesi, Kaygan Kaya, PA
  • Theresa Dames (BS '15) - Lise Kimya Öğretmeni
  • Dominic Sirianni (BS '15) - Yüksek Lisans Öğrencisi, Hesaplamalı Kimya, Georgia Institute of Technology, Atlanta, GA
Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Edinboro University is committed to excellence in academics and in every aspect of campus life. A passion for student success, a comprehensive catalog of offerings and a supportive yet challenging aca ... Devamını oku

Edinboro University is committed to excellence in academics and in every aspect of campus life. A passion for student success, a comprehensive catalog of offerings and a supportive yet challenging academic environment define the EU experience. Daha Az