Küresel iş bs

Genel

Program açıklaması

Küresel İş derecesi Bachelor of Science bir deneyimsel öğrenme ortamında başarılı iş, dil ve kültürel kurslar yararlanır.

küresel farkında fakülte tarafından öğretilen güçlü bir iş temeli isteyen öğrenciler için tasarlanan, BS / BG derece uluslararası iş gelecekteki başarısı için öğrencilerin donatıyor. Bu lisans programı iş, hükümet sürekli değişen ve zorlu küresel çevre ve havacılık sanayi yansıtır. Müfredat gelişmekte olan piyasalarda odaklanmış ve küresel iş dünyası ve toplumun içine başarılı giriş temel bilgi ve becerilere sahip mezunlar sağlamak için tasarlanmıştır. Vurgu küresel bilinç, kültürler arası okuma-yazma, etkili iletişim, sayısal beceriler, sosyal sorumluluk, bilgi teknolojileri, eleştirel düşünme becerileri, takım çalışması, iş fonksiyonel beceriler, havacılık / uzay sanayi aşinalık ve taahhüt "yaşam boyu" öğrenme üzerine yerleştirilir.

Uluslararası kültürler gelişmekte olan pazarlara ve küresel iş uygulamaları, stratejileri ve değerleri üzerinde durularak odaklı çalışılır. Öğrenciler zengin bir genel eğitim kuruluşu ile birlikte titiz bir global iş çekirdek tamamlayın. BS / Konsantrasyon GB alanları şunlardır: Dil ve Kültür (Arapça, Mandarin Çincesi, İspanyolca) ya da havacılık ve uzay.

Kampüste aktif iş / havacılık ile ilgili kulüpleri Phi Beta Lambda (öğrencilere rekabetçi etkinliklere katılım için devlet ve ulusal liderlik konferansları seyahat için bir fırsat sağlayan bir iş odaklı organizasyon), Havaalanı Yöneticiler Amerikan Derneği (bir havacılık yönetimi odaklı ilişki bulunmaktadır Chicago, Las Vegas, Toronto, Seattle, San Francisco, Hong Kong), ve Havacılık Business Networking Kulübü (kişisel ve mesleki gelişim ve ağ için bir organizasyon) öncesinde seyahat ile.

Öğrencilerimiz geleneksel akademik sınırların ötesinde düşünmek ve işyeri ve zenginleştirmek ve gelişen işyeri ve global iş ortamında bunları aydınlatacak kültürel deneyimleri aramaya teşvik edilmektedir. Personel pozisyon tanımlama ve yerleştirme öğrencilere yardımcı olmak için atanan Benzersiz staj ve kooperatif eğitim deneyimleri, mevcut ve teşvik vardır. Sayısız yaz-yurtdışında deneyimleri uluslararası perspektifleri artırmak isteyen öğrenciler için mevcuttur. Önceki yaz-yurtdışında akademik programlar Paris, Londra, İtalya, Polonya, Çin, Almanya, Ekvator, Şili, Meksika, Brezilya ve Singapur'da teklif edilmiştir.

Bir İş Sanayi Danışma Kurulu iş, hükümet ve havacılık sanayinin ihtiyaçlarına ilişkin rehberlik sağlamaktadır. Bölüm destekli ders ve laboratuarları bulunmaktadır.

Adanmış fakülte danışmanları bu programda kendilerine sunulan birçok fırsat değerlendirirken GB öğrencilere yardımcı. Bazı kurslar önkoşul konu bilgi ya da belirli sınıf ayakta gerekebilir. Bu katalogda yer alan Kurs açıklamaları, uygun yerleşimi sağlamak için, önce sınıflar için kayıt gözden geçirilmelidir.

Lisans Yükümlülükleri

BS / BG derecesi 120 kredi saatlik bir asgari başarıyla tamamlanmasını gerektirir ve normalde sekiz dönemde tamamlanmaktadır. Öğrenciler Çin, Arapça ve İspanyolca parçalar Havacılık ve Uzay veya Dili Konsantrasyon ve bir kültür alanı seçebilirsiniz. Öğrenciler ikinci yılın başında Konsantrasyon kendi alanı ilan edilmelidir. Konsantrasyon kendi Alanında gerekli belirtilen derslerin doğru, onaylandığı takdirde Kooperatif Eğitim programına katılan öğrenciler, 3 kredi saate kadar yerine. Öğrenciler açık seçmeli dersler için AF veya MSL derslerin yerine edebilir Hava Kuvvetleri veya Ordu ROTC programına alındı.

Embry-Riddle Havacılık Üniversitesi - İşletme Prescott Bölümü İşletme Eğitimi ve Programları (ACBSP) Derneği üyesi olan ve akreditasyon adaylığı bulunuyor. Sipariş BS / TR derecesi verilecek, öğrenci yurdunda konsantrasyon iş çekirdek ve alanın% 80 az tamamlamak veya Bölüm Başkanı tarafından onaylanan kurumlardan bu kredi transferi için gereklidir. Aynı anda ilan edilebilir sadece iş derece BS / TR Dil ve Kültür AOC BS / BA veya BS / ABA vardır.

Son Güncelleme Oca 2017

Okul Hakkında

Embry-Riddle Aeronautical University's western campus is located in Prescott, AZ, north of Phoenix and a day trip away from Las Vegas, the Grand Canyon, and picturesque Sedona.

Embry-Riddle Aeronautical University's western campus is located in Prescott, AZ, north of Phoenix and a day trip away from Las Vegas, the Grand Canyon, and picturesque Sedona. Daha Az