Imi uluslararası otelcilik yönetimi

Genel

2 konum mevcut

Program açıklaması

Bu program, Certificate BA (Hons), öğrenciler uluslararası otelcilik sektöründe uzmanlaşmak sağlar. Öğretim bir programa ve Swiss International Management Institute (IMI) metodolojisi ile tam uyumlu olarak yürütülür.

Sertifika programı BA (Hons) derecesi veren dört ilk yılıdır. Bu otelcilik ve turizm kuruluşlarının işletme yönetimi profesyonel bir eğitim vermektedir. Diploma programı otelcilik ve turizm örgütleri belirli departman sorumlulukları odaklanarak iş fonksiyonlarını nasıl entegre öğrencileri anlayış geliştirir. Yüksek Diploma sekiz yolların birinde uzmanlaşma bir ölçü verir. Bu kurslar hızla genç yönetim kademelerinde ulaşmada bir ilgi olanlar için tasarlanmıştır.

BA (Hons) programı turizm, otelcilik ve kurumsal etkinlik endüstrisinde üst yönetim talepleri için hazırlar.

Eğitim BA 4 yıl (Hons) İsviçre'de olduğunu. Program Manchester Metropolitan Üniversitesi tarafından onaylanmıştır.

programların öğretim İngilizcedir.

mezunları Swiss International Management Institute Diploma alırsınız.

IMI Lisans Otelcilik programının 4 yıl İsteğe ve İsviçre'de IMI kampüsünde yer alır. 4 yıl öğrenciler Manchester Metropolitan Üniversitesi'nden bir lisans derecesi ile mezun. Daha fazla bilgi için, Kabul bürosuna başvurun.

Ocak, Nisan, Temmuz ve Ekim: Program yılda dört kez başlatır.

Aday Kariyer:

  • OTEL YÖNETİMİ
  • Cruise Liner Yönetimi
  • olay yönetimi
  • Havayolu Yönetimi
  • Spor Etkinlik Yönetimi
  • Resort Yönetimi
  • Sağlık turizmi
  • Kulüp ve Casino Yönetimi
  • Restoran Yönetimi
Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

SWISSAM is the world-class educational institution in Russia and the CIS specializing in Hospitality & Culinary Arts. It is situated in the very center of St. Petersburg. SWISSAM Hospitality Busin ... Devamını oku

SWISSAM is the world-class educational institution in Russia and the CIS specializing in Hospitality & Culinary Arts. It is situated in the very center of St. Petersburg. SWISSAM Hospitality Business & Culinary Arts School is fully accredited by prestigious international educational institutions - International Management Institute (Lucerne, Switzerland) and American Culinary Federation, Inc.(New York, USA) to conduct their courses. SWISSAM is also certified by the Confederation of Tourism & Hospitality (CTH). Daha Az
Saint Petersburg , Moskova + 1 Daha fazla Daha az