İşletme Lisansı (EBBA)

Genel

Program açıklaması

genel bakış

EBU İşletme Lisans Derecesi İşletme Programı, en az 7 yıl iş deneyimi olan olgun öğrencilere kapsamlı bir işletme kavramları, teori ve model bilgisi sunar.

Program somut etkileşim ve öğrenme ile gerçek dünya problemlerine ve uygulamalarına odaklanmaktadır. Bu yaklaşımla, öğrenciler işletme alanlarındaki açık bir kariyer yoluna hazırlık yaparak, işletme kavramlarını daha geniş küresel topluma bağlamayı öğrenirler. İşletme veya ilgili alanlarda çalışmaları mezun devam etmek için sağlam bir hazırlık sağlanır.

Avrupa Komisyonu, yüksek öğrenim kurumlarına, iş deneyimi yoluyla örgün öğrenme bağlamı dışında edinilen öğrenme çıktıları için kredi verilmesi konusunda rehberlik sağlar. Tanınma otomatik olarak EBBA programında ECTS kredisi verilir.

Kampüs Lüksemburg Wiltz

Öğrenciler mezun olmadan önce bir kez kampüs haftası etkinliklerine ve seminerlerine katılmaya davet edilecektir, Ancak, birden fazla kampüs haftasına katılmaya da izin verilir ve teşvik edilir. Kampüs haftası boyunca, öğrenciler dönem sonu sınavlarını tamamlayacak, şirketleri ve tanınmış endüstrileri ziyaret edecek ve birbirleriyle sosyalleşecek ve ağ kuracaklar.

Lüksemburg sadece bir finans merkezi değil, çok kültürlü bir şehir ve birçok Avrupa kurumunun da koltuğu. Gelenek ve modernite arasında. Doğa parkları, ortaçağ kaleleri ve bölge genelinde sayısız yürüyüş veya dağ bisikleti parkurlarının farklı manzaralarının tadını çıkarabileceksiniz. Lüksemburg ve Chateau Wiltz sizi selamlıyor.

Bu Lisans tamamlayan öğrenciler, kariyerlerinde aşağıdakileri takip eder:

 • Danışman
 • Finans yöneticisi
 • Pazarlama Müdürü
 • operasyon Sorumlusu
 • Sağlık Yöneticisi
 • Bilgi Sistemleri Yöneticisi

İşletmelerde EBBA Programı Öğrenme Çıktıları

EBU öğrenme hedefleri, öğrencinin öğrenmesini aşağıdaki alanlarda geliştirmeyi amaçlar: iletişim, etik düşünme, analitik beceriler, bilgi teknolojisi, küresel görünüm, eleştirel düşünme ve sinerji anlayışı. EBBA - Programının tamamlanmasının ardından mezunlar:

 • Profesyonellik, öz farkındalık ve liderlik gösterin
 • İşletmelerin sıklıkla karşılaştıkları yenilik konularını ve ikilemlerini anlayın
 • İşletme problemlerini çözmek için bilgi ve becerileri uygulayın
 • İnovasyon kavramlarını ve eğilimlerini ve BT'nin örgütsel performansı nasıl artırabileceğini anlayın
 • Küresel bir bakış açısı ve kültürel farklılıkların işletmeleri nasıl etkilediğine dair bir farkındalık gösterin.
 • İş stratejilerini tanımlamak ve geliştirmek için çeşitli disiplinlerden kavramları entegre etmek için gerekli becerilere sahip olma
 • Takım tabanlı bir ortamda etkin bir şekilde çalışmak ve liderlik etmek için gereken becerilere sahip olma
 • Etik karar vermenin önemi konusunda kapsamlı bir anlayışa ve takdir etmeye sahip olmak127050_image1-2.jpeg
Son Güncelleme Aralık 2019

Okul Hakkında

European Business University of Luxembourg is dedicated to achieving and sustaining a tradition of academic excellence by ensuring it is at the forefront of evolving innovation. EBU strives to become ... Devamını oku

European Business University of Luxembourg is dedicated to achieving and sustaining a tradition of academic excellence by ensuring it is at the forefront of evolving innovation. EBU strives to become of the benchmark of world-class quality education by drawing on the talents of an actively supported team of internationally recognized staff and faculty of women and men from transcultural backgrounds. Daha Az