Enerji Teknolojilerinde Bilim Lisansı

Genel

Kurumun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla bilgi edinin

Program açıklaması

  • Makine Fakültesi, Okyanus Mühendisliği ve Gemi Teknolojisi Fakültesi, Elektrik ve Kontrol Mühendisliği Fakültesi (disiplinler arası program)
  • Elde edilecek derece: Mühendis
  • Süre: 3,5 yıl (7 dönem)
  • Dil ingilizce
  • ECTS puanı: 210

145012_pexels-photo-189524.jpeg

Çalışma programı, öğrencilerin güç ve ısı santrallerinin tasarımı, üretimi, kullanımı, teşhisi ve bakımını dikkate alarak, Güç Mühendisliği, Enerji Teknolojileri ve Enerji Tasarrufu ile ilgili farklı yönlerde ayrıntılı teorik bilgilerin yanı sıra pratik uzmanlık edinmelerini sağlar. iletim sistemleri ve enerji dağıtım tesisleri.

Program, tasarım konularını vurgulayan CDIO (Konsept - Tasarım - Uygulama - Çalıştırma) Konseptine dayanmaktadır.

Giriş koşulları

  • Ortaokul bitirme sertifikası, ileri düzeyde İngilizce bilgisi.
  • İyi matematik ve fizik bilgisi.

Kariyer fırsatları

Mezunlar, güç, ısı ve kombine santraller, enerji şirketleri ve güç dağıtım şirketlerinde, tahrik sistemleri gibi enerji tesisleri üreten imalatçı firmalarda, ayrıca şirketler başta olmak üzere çeşitli işletmelerin elektrik ve güç bölümlerinde mesleki kariyerlerini geliştirebilirler. Yenilenebilir enerjiler dahil olmak üzere yenilikçi, çevre dostu enerji teknolojileri sağlayan ve uygulayan. Ayrıca ilgili bir alanda kendi işlerini kurmaya hazırlar.

Son Güncelleme Kas 2020

Okul Hakkında

Gdańsk University of Technology (Polish name: Politechnika Gdańska) is one of the oldest universities in Poland and the largest technical university in Northern Poland. It was established in 1904 and ... Devamını oku

Gdańsk University of Technology (Polish name: Politechnika Gdańska) is one of the oldest universities in Poland and the largest technical university in Northern Poland. It was established in 1904 and since then has been educating world-class engineers in various areas of science and technology. Located in Gdańsk – a city with a thousand-year tradition and the gate to the Polish coastal line – it is the perfect place to study and enjoy student life. Daha Az