Açıklama:

  • Tasarım, inşaat ve bina ve yapıların işletimi alanında yüksek nitelikli lisansların hazırlanması, inşaat imalatının organizasyonu.
  • Teknik nitelikli uzmanları şekillendirme, mevcut inşaat mühendisliği ve teknolojisine uygun olarak mezunların mesleki eğitimi.

Programın amacı:

Bu program dahilinde profesyonel profil oluşturma yüksek öğretimi sağlanması, mezunlarının rekabetçi mühendislik ürünlerinin yaratılmasında araştırma ve geliştirme çalışmaları yürütmesine izin verir; makine üretim ve ekipmanlarının etkin teknolojik üretim ve onarım işlemlerini geliştirmek; makine üretimi, otomasyon sistemleri, yönetim, kontrol, teşhis ve ürün testleri için teknolojik işlemlerin etkin şekilde çalışmasını sağlamak; İşgücü piyasasında sosyal hareketliliği ve istikrarlı talebi kolaylaştıran evrensel ve konuya özel yeterliliklere sahip olmak.

Kabul şartları:

  • Genel olarak (tam) eğitim veya orta mesleki eğitim alanında ulusal olarak tanınmış bir sertifika veya diploma.
  • Başarılı kabul sınavları

Eğitim üssü (ortaklar):

"Kuzey Kafkasyalı inşaatçıların bölgesel öz denetim kuruluşu"; belediye ekonomi idaresi komitesi, Organize Sanayi İdaresi, Yapı ve konut denetiminin inşaat kontrol yönetimi, AO projesi Enstitüsü "Stavropolkommunproekt", OOO "StavGeoStroy", OOO "Evilin-stroy2", OOO "Stroitelnoye upravleniye-2", OOO "Stavropol mimarlık ve kentsel gelişim enstitüsü ", OOO" Milana ", OOO" Stroy-Ka "Stavropol, OOO" Komplekt-Gips ", OOO" Şirket Grubu "RusGazEngineering" Öğrencinin daimi yerinde uygulamalı eğitim alma seçeneği vardır Konut.

Kariyer fırsatları:

"Kuzey Kafkasya'daki Bölgesel Öz Düzenleyici İnşaat Örgütü"; İdare belediye ekonomisi komitesi, Sanayi bölgesi idaresi, Bina ve konut denetiminin yapı kontrolü yönetimi, JSC Proje Enstitüsü "Stavropolkommunproekt", LLC "StavGeoStroi", LLC "Evilin-stroi 2", LLC "Stroitelnoe upravlenie-2", LLC "Enstitüsü "Milana", LLC "Stroy-Ka" (Stavropol), LLC "Komplekt-Gips", CJSC "Şirketler Grubu" RusGazEngineering ".

Pozisyonlar: inşaat mühendisi, uzman, ustabaşı, şantiye şefi, baş mühendis, inşaat kalite departmanı mühendisi, tasarım mühendisi, baş proje mühendisi, bina ve tesis operasyonları mühendisi.

Program dili:
Rusça
Ingilizce

North-Caucasus Federal University için 7 tane daha kurs bak. »

Son Güncelleme June 29, 2019
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Eyl 2019
Duration
4 yıl
Tam zamanlı
Price
2,500 EUR
yıl başına
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Eyl 2019
End Date
Son başvuru tarihi

Eyl 2019

Location
Son başvuru tarihi
End Date