Elektrikte BEng (Hons)

Genel

Program açıklaması

Neden bu dersi seçmelisiniz?

Teknolojinin devam eden hızlı genişlemesi, nitelikli ve yetenekli elektronik ve elektrik mühendisleri için çağrı yapmaktadır. Elektrik ve elektronik mühendisliği okumak, sizi teknik mühendislik becerilerinin yanı sıra teknoloji, iletişim ve tasarım uzmanlığı ile donatarak çok çeşitli heyecan verici kariyerlere hazırlayacaktır.

Bu pratik, uygulamalı derece, sizi bu endüstride çalışma taleplerine hazırlamaya yardımcı olmak için tesis içi gelişmiş olanaklarımızı kullanacaksınız.

Bilgisayar destekli tasarımımızı (CAD), elektronik ve mühendislik laboratuarlarımızı kullanarak, ihtiyacınız olan tüm teknik becerileri size kazandırmak için endüstri standardı yazılım paketlerinde eğitim alacaksınız.

Elektrik ve elektronik mühendisliği teorisini araştıracak ve daha sonra öğreniminizi uygulamaya koyacak, CAD, bilgisayar uygulamaları, işletme yönetimi ve proje yönetimi konularında beceriler geliştireceksiniz.

Analog ve dijital elektronikler, yazılım tasarımı, dijital sinyal işleme, kontrol mühendisliği, mikroişlemciler, radyo sistemleri ve endüstriyel kontrol sistemlerini inceleyeceğiniz uzmanlık konularını keşfedeceksiniz.

Anahtar kurs özellikleri

  • Bilgisayar destekli tasarım laboratuvarları, modern elektronik laboratuvarları, uzman üretim sistemleri simülasyon yazılımı, endüstri standardı enstrümantasyon laboratuvarları ve endüstri şartnamesi Hızlı Prototiplendirme tesisi (sigortalı biriktirme yöntemi).
  • Endüstri standardı yazılım paketlerine erişim - MATLAB ve Simulink, Multisim ve Ultiboard, Texas Instruments Kod Oluşturucu Stüdyosu, Altium Tasarımcısı, HPVee, Xilinx ISE, Altera MAX PLUS II, Microchip MPLAB, Siemens yazılımı.
  • Güçlü endüstri bağlantıları. Mühendislik endüstrisinde paha biçilmez iş deneyimi kazanmak için yerel ve bölgesel şirketleri ziyaret etme imkanı.
  • Güç, Elektronik, Enstrümantasyon ve Kontrol alanındaki uzmanlıklara odaklanın.
  • Özel matematik öğrencileri için destek merkezi.

Giriş koşulları

BEng (Hons) Elektrik ve Elektronik Mühendisliği

UCAS Kodu: H600

Kursun akademik gereksinimleri Matematik ve Fizik de dahil olmak üzere GCE A düzeyinde veya eşdeğeri 112 UCAS tarife noktalarıdır.

değerlendirme

Glyndŵr Üniversitesi mühendislik dersleri ödevler, laboratuar deneyleri, vaka çalışmaları, CAD ve resmi sınavlar dahil olmak üzere bir dizi yöntem ile değerlendirilir. Bunların bir kombinasyonu, değerlendirmenizin temelini oluşturacaktır. Onur derecelerinin ilk yılında resmi bir sınav yoktur.

Öğretmek ve öğrenmek

Wrexham Glyndŵr Üniversitesi, öğrencilerimizi akademik potansiyellerini en üst düzeye çıkarmak için desteklemeyi taahhüt eder.

Akademik yazı yazma, etkili not alma ve ödev hazırlama gibi alanlarda atölye çalışmaları ve destek oturumları düzenliyoruz. Öğrenciler, üniversite çalışmalarının pratikleriyle başa çıkmaya yardımcı olan akademik beceri öğretmenleriyle randevular alabilirler.

Kariyer olasılıkları

Elbette mühendislik alanında yeni ve gelişmekte olan teknolojilerin ön planda kapsamlı bir bilgi ve beceri ile donatıyor. Mezunlar, sektörün uzmanları olmak veya akademi içindeki araştırma kariyerlerini sürdürmek için iyi bir şekilde yerleştirilecektir.

İngiltere'de tanınmış bir elektrik / elektronik mühendisliği sıkıntısı var. Alandaki bir yeterlilik, sonuç olarak sizi işverenlere anında çekici hale getirecektir. Elektronik sistem ve işlemlerin tasarım ve gelişimine katkıda bulunma becerisine sahip olacaksınız. Havacılık endüstrisinde, uçak enstrümantasyon sistemlerinde (teknisyen veya mühendis seviyesi) veya silahlı kuvvetlerde istihdam olanakları mevcuttur.

Kariyer

Son Güncelleme Temmuz 2019

Okul Hakkında

Wrexham Glynd?r University started in 2008 so we’re still one of the youngest universities in the UK. It is a vibrant, friendly place where each student’s learning and future is given personal attenti ... Devamını oku

Wrexham Glynd?r University started in 2008 so we’re still one of the youngest universities in the UK. It is a vibrant, friendly place where each student’s learning and future is given personal attention. Daha Az