Elektrik ve elektronik mühendisliği mezunu

Genel

Program açıklaması

Mühendislik ve Fizik Okulu (SEP) tarafından sunulan Mühendislik Programları, bölgenin, özellikle de USP üyesi ülkeler için işgücü ihtiyaçlarına göre eğitim sağlamaktadır.

Lisans Elektrik ve Elektronik Mühendisliği

Uzman Mühendisler Enstitüsü Yeni Zelanda'dan (IPENZ) akreditasyon aldı

IPENZ tarafından akredite edilen mühendislik dereceleri, profesyonel mühendislerin ilk akademik gereksinimlerini karşılamak olarak kabul edilir.

Mühendislik Lisans derecesi, otuz iki ders, sekiz 100 seviyesinde, sekiz 200 seviyesinde, on altı on 300 seviyesinde bir artı bir endüstriyel ek ve atölye uygulama bileşeni içeren dört yıllık bir programdır.

Technology_electronics_E5UQ0UZ46B

Her iki programın da aynı kabul yönetmeliğine ve ders setlerine ek olarak bir endüstriyel ataşman ve atölye uygulama bileşeni de vardır.

Özel Kabul Şartları: Mühendislik Lisansına kabul edilmek için: a) Senato tarafından kabul edilmiş Form 7'den veya eşdeğer bir sınavdan% 50 ve Kimya veya Teknoloji ile İngilizce, Matematik ve Fizik alanlarından başarılı olanlar veya b) Olgun öğrenci kabulünü karşıladılar. kriterleri.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The University of the South Pacific (USP) is the premier provider of tertiary education in the Pacific region and an international centre of excellence for teaching, research consulting and training o ... Devamını oku

The University of the South Pacific (USP) is the premier provider of tertiary education in the Pacific region and an international centre of excellence for teaching, research consulting and training on all aspects of Pacific culture, environment and human resource development needs. Daha Az