Elektrik mühendisliği alanında bs

Genel

Program açıklaması

Elektrik Mühendisliği Lisans devre teorisi, haberleşme sistemleri, bilgisayarlar, kontrol sistemleri, elektromanyetik alanlar, enerji kaynakları ve sistemleri ve elektronik cihazlar geniş bir arka plan elde etmek için fırsat ile öğrenci sağlar. Öğrenci ayrıca havacılık endüstrisinde giriş seviyesi mühendislik pozisyonları için uygun aviyonik uzmanlık kazanır. tasarımı vurgu mezuniyet sonrası istihdam olanaklarını artırmak için benzersiz bir konumda Embry-Riddle Elektrik Mühendisliği öğrenci yerleştirir.

Prescott Elektrik Mühendisliği programının genel amacı elektrik mühendisliği başarılı uygulayıcıları olacak mezunlar üretmektir. Program hedefleri mühendisler kim olduğu bu gol bizim başarı ölçmek için:

  • seçtikleri meslekte başarıları göstermek
  • Mesleğin gelişimine katkıda bulunmak
  • mesleki gelişim Engage
  • hizmet yoluyla toplumun refahına katkıda

Lisans Yükümlülükleri

Elektrik Mühendisliği Lisans 127 kredi saatlik bir asgari başarıyla tamamlanmasını gerektirir. Öğrenciler her öğretim yılında çeşitli kurslar önkoşullar ve / veya yan koşullar olabilir farkında olmalıdır. gerekli sıralama sağlamak için sınıflar için kayıt olmadan önce bu kataloğun ders tanımları bölümünü kontrol edin. BS derecesi herhangi bir derece gereksinimi karşılamak tüm EE, ES, MSK, EGR ve CS derslerinde en az 2.00 genel not ortalamasını gerektirir.

Elektrik Mühendisliği derecesi uzay seçeneği içeren EP 394, AE 427 ve AE ES seçmeli için 445 yerine, EE 420 ve EE 421.

Robotik ilgilenen öğrenciler EE programı kapsamında bir robot parça alabilir. Çalışmanın önerilen programın düzenli EE derece planını izler.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Embry-Riddle Aeronautical University's western campus is located in Prescott, AZ, north of Phoenix and a day trip away from Las Vegas, the Grand Canyon, and picturesque Sedona.

Embry-Riddle Aeronautical University's western campus is located in Prescott, AZ, north of Phoenix and a day trip away from Las Vegas, the Grand Canyon, and picturesque Sedona. Daha Az