Ekonomi bachelor

Genel

Program açıklaması

genel bakış

Earlham'da ekonomi, öğrencileri ekonomik analizin teorik ve ampirik araçlarıyla tanıştırır. Öğrencilerimiz bağımsız araştırma yapmak için gerekli becerileri geliştirir ve geliştirir.

Fakültemiz, Richmond'un Blight Eliminasyon Programını incelemekten Hindistan'daki ekonomi, sosyo-toplumsal ve dış politika konularını izleyen bir GLCA işbirliği projesinde işbirliği yapmaya kadar yerel olarak ve bununla ilgilenmektedir.

Disiplinlerarası yaklaşımımız öğrencilerin bakış açılarını ve deneyimlerini genişletmektedir. Sınıf arkadaşlarınız Earlham'ın Çevre Çalışmaları, Uluslararası Çalışmalar, İşletme ve Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluş Yönetimi ve Barış ve Küresel Çalışmalar programlarından öğrencileri içerecektir.

Önemli

Londra programımıza katılmak için yurtdışına seyahat edebilirsiniz, genellikle bölüm fakültesinin bir üyesine öncülük eder

Ekonomi bölümleri Brown, Duke, Harvard, Michigan, Minnesota, North Carolina State, Virginia ve Yale gibi önde gelen üniversitelerde daha fazla çalışmaya devam ediyor.

Diğerleri danışmanlık, bankacılık, hükümet, kar amacı gütmeyen özel sektör ve öğretim alanlarında başarılı kariyerlerde bulunmuştur. Mezunlarımızın işverenleri arasında E-Ticaret Finansmanı, ABD Sayım Bürosu ve Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Örgütü yer almaktadır.

Özel Öğrenme Olanakları

Profesörlerimiz düzenli olarak Ford / Knight Öğrenci-Fakülte araştırma projesini öğrencilerle birlikte yönetmektedir.

Ekonomi Profesörü Rajaram Krishnan, Singapur ve Çin'deki öğrencilerle araştırma yapmak için bir AsiaNetwork / Freeman Vakfı hibesi aldı.

Öğrencilerimiz bankalar, yatırım firmaları, belediye başkanı ve Uluslararası Göçmenlik Bürosu'nda staj yapmıştır.

Çalışma planı

Genel Eğitim Gereksinimleri

Bölüm, Analitik Akıl Yürütme Gerekliliği'nin ECON 101 ve 103 Özet Akıl Yürütme bileşenini karşılayan iki ders sunmaktadır; ve Çeşitlilik İhtiyacı Perspektiflerinin Yerli bileşenini yerine getiren bir ders, ECON 345. Bölüm ayrıca ara sıra Earlham Semineri de sunmaktadır.

Ekonomi Binbaşı

Ekonomi alanında yoğunlaşan öğrenciler en az 36 kredi alırlar. Tüm bölümler toplam 24 kredilik aşağıdaki dersleri almalıdır:

 • ECON 101 Makroekonomiye Giriş
 • ECON 103 Mikroekonomiye Giriş
 • ECON 204 İktisat İçin İstatistik
 • ECON 301 Orta Makroekonomi
 • ECON 303 Ara Mikroiktisat
 • ECON 305 Ekonometri
 • ECON 310 İktisadi Düşünce Tarihi
 • ECON 488 Senior Capstone

Buna ek olarak, ana dallar toplam 12 kredi olmak üzere dört üst düzey Ekonomik ders (300 veya daha fazla sayı) almalıdır. Bu 12 seçmeli krediden en fazla 400'ü 400 seviyesinde olamaz.

Kantitatif Major

İktisat Kantitatif Binbaşı peşinde öğrenciler en az 38 kredi alırlar. Tüm bölümler toplam 32 kredilik aşağıdaki dersleri almalıdır:

 • ECON 101 Makroekonomiye Giriş
 • ECON 103 Mikroekonomiye Giriş
 • ECON 204 İktisat İçin İstatistik
 • ECON 205 İktisadın Matematiksel Temelleri
 • ECON 308 Sayısal Ara Makroekonomi
 • ECON 309 Sayısal Ara Mikroekonomi
 • ECON 305 Ekonometri
 • ECON 306 Uygulamalı Ekonometri
 • ECON 313 Oyun Teorisi
 • ECON 488 Senior Capstone

Buna ek olarak, Kantitatif Ekonomi bölümleri toplam altı kredi olmak üzere iki üst düzey Ekonomik ders (300 veya daha fazla) almalıdır.

Gerekli olmasa da, Kantitatif Ekonomi bölümünden İktisatta yüksek lisans eğitimi almak isteyen öğrencilerin Matematik Bölümünde Matematik A, Matematik B, Kanıtlara Giriş, Çok Değişkenli, Doğrusal Cebir, Diferansiyel Denklemler ve Matematiksel İstatistikleri almaları şiddetle tavsiye edilir.

Aşağıdaki politikalar her iki ekonomi dalında da geçerlidir:

 • Öğrenciler dokuz kredilik sadece üç dersten anadallarına yatay geçiş yapabilirler.
 • ECON 301, ECON 303, ECON 305 ECON 306 ECON 308 ECON 309 ECON 310 ve ECON 313 Earlham alınmalıdır - içerisinde, bu kurs transfer ve sübstitüe edilmiş olabilir. Bir öğrencinin bu sınıflardan herhangi birini Son sınıfta alması ve başarısız olması durumunda, Bölüm'e başka bir kolej veya üniversitede eşdeğer bir ders alması için dilekçe verebilir. Ancak, bu kredilerin devri yukarıda belirtilen dokuz kredi kısıtlaması dahilinde olmalıdır.
 • Ekonomik anadallar ECON 486 ve ECON 488 derslerini alabilmek için son sınıflarında ikamet etmelidirler. Sadece bir öğrenci dört yıldan az bir sürede mezun olmayı planlıyorsa, üçüncü sınıfları boyunca ECON 486 ve ECON 488 derslerini alabilirler. önkoşullar?
 • Güz yarıyılında ECON 486 dersinden başarısız olan öğrenciler, Bahar yarıyılında ECON 486 dersini tekrar almak ve ertesi Güz yarıyılında Üst Düzey Bitirme Tezi çalışmalarını yapmak için Bölüm'e dilekçe verebilirler. Bu tür bir düzenlemenin verilmesi duruma göre yapılacaktır. Bir öğrenci bahar döneminde ilk kez ECON 486 almak için dilekçe veremez.
 • AP Sınavları veya Ekonomi IB A seviyelerinin Tamamlama Bölümü tanıtım kursları için yerine geçmez.
 • Öğrenciler, kampüste sunulan derslerin ana dalda sayılacağı zaman kampüs dışı eğitim programlarında alınan dersler için ana dal için kredi alabilirler. Kampüs dışı dersler talepleri ve nitelikleri bakımından çok farklı olduğu için, Bölüm öğrencinin kampüs dışı bir programdan döndükten sonra dersin İktisat branşına dahil olup olmadığını belirlemek için ders müfredatını incelemesi gerekecektir.

Küçük

İktisat alanında Yandal Programı alan öğrenciler en az 18 kredi almak zorundadır. Tüm Ekonomi reşit olmayanları için toplam dokuz kredi gerektiren aşağıdaki dersler:

 • ECON 101 Makroekonomiye Giriş
 • ECON 103 Mikroekonomiye Giriş
 • ECON 204 İktisat İçin İstatistik

Ayrıca, reşit olmayanlar, 200 veya daha yüksek sayılı Ekonomi derslerinde dokuz seçmeli kredi kazanmalıdır. Bir öğrenci, üç krediye kadar olan bir derste Yandal'a transfer edebilir.

Uluslararası Kabuller

Küresel Öğrenme Topluluğu

Eşitlik, adalet, saygı ve işbirliğinin Quaker değerlerine dayanan Earlham eğitimi, dünyayı farklı görmek ve değişim getirmek için bitmeyen bir istek yaratır. Earlham sizi kolej kariyerinizin zorluklarına ve kararlarına ve kolejden sonraki hayatınıza hazırlar.

Uluslararası bir öğrenci olarak, dünyayı Earlham'a getirmede önemli bir rol oynuyorsunuz. Yanınızda getirdiğiniz farklı bakış açılarını ve sınıf içinde ve dışında deneyimleri nasıl zenginleştirebileceklerini bilir ve değer veririz.

Uluslararası öğrenciler Earlham'daki toplam öğrenci kuruluşunun yaklaşık% 21'ini oluşturmaktadır. Dinamik kampüsümüz, 60'tan fazla ülkeden 200'den fazla uluslararası öğrenci, öğretim üyesi ve dil asistanını içermektedir.

Sizleri de kampüse bekliyoruz!

Standart Test Puanları

Tüm uluslararası adaylar için standart test puanları gereklidir.

İngilizce ana diliniz değilse, bir İngilizce Yeterlilik sınavına girmeli ve gerekli kriterleri karşılamalısınız. Ayrıca, kabul ve burs değerlendirmesi için rekabet gücünüzü artırmak amacıyla bir SAT veya ACT puanı da verebilirsiniz.

İngilizce ana dilinizse, İngilizce Yeterlilik sınavı yerine SAT veya ACT puanlarınızı gönderebilirsiniz.

Mevcut kabul edilen testler ve gerekli minimum puanlar:

Ölçek gereklidir Önerilen
SAT - EBRW 400 600
ACT - Okuma 20 26
TOEFL - toplam 80 92
IELTS - toplam 6 7
Duolingo - toplam 105 115
GTEC - toplam 1192 1255
İMKB - toplam İMKB II Başarı İMKB III Geçişi

Standart testlerde mevcut olan birçok sorunu anlasak da, Earlham'ın SEVIS'e şu anki kaydı bu test puanı gereksinimlerine uyulmasını gerektirir. SEVIS, İçişleri Bakanlığı tarafından İç Güvenlik Bakanlığı (yani önemli ABD devlet kurumları) adına kullanılan Öğrenci ve Değişim Ziyaretçi Bilgi Sistemidir. Bu nedenle, Uluslararası Öğrenci Danışmanları kabul edilen bir öğrenci için I-20 (öğrenci vizesine başvurmak için gereken belge) hazırlanırken akademik hazırlık ve İngilizce yeterliliğini doğrulamak için test puanları kullanmalıdır.

Son Güncelleme Nis 2020

Okul Hakkında

Earlham is a national liberal arts college with a reputation for excellent teaching and preparing students to make a profound positive difference in the world.

Earlham is a national liberal arts college with a reputation for excellent teaching and preparing students to make a profound positive difference in the world. Daha Az