genel bakış

Ekoloji ve Çevre derecesi, ekosistemlerin işleyişini anlamak için tasarlanmış, bütünlük durumlarını ve çevresel kalitelerini arttırma amacıyla sağlam bir bilime dayalı eğitim sunar. Entegre disiplinlerarası bir eğitim sunar: çevre kimyası; Ekolojik modelleme; Ekosistemlerin yapısı ve işleyişi; Fauna ve florası; Mekansal analiz; Ekolojik sistemlerin yönetimi, korunması ve restorasyonu; Ekolojik kalitenin karakterizasyonu, değerlendirilmesi, izlenmesi ve iyileştirilmesi; İklim değişikliği ve çevre sorunlarının sosyal boyutları, diğerleri arasında.

Évora Üniversitesi ekoloji, çevre bilimleri, arazi yönetimi ve çevre yönetimi ve restorasyonu alanlarında, uzun yıllara dayanan deneyime ve ekoloji ve çevre alanlarında eğitim ve araştırma alanında uzun bir geleneğe sahip güçlü bir fakülte sahibidir Évora Üniversitesi özellikle uluslararası sıralamada iyi bir sıralamaya sahiptir.

Bu ders farklı geçmişlere sahip öğretmenleri kapsar, böylece doğa bilimlerinden beşeri bilimlere ve sosyal bilimlere kadar çevreye kapsamlı bir yaklaşım sunar. Ekosistemlerin farklı antropojenik rahatsızlık düzeylerine yakınlığı pratik sınıflar ve saha çalışması için mükemmel koşullar sunar.

Ekoloji ve Çevre derecesi, ekoloji ve çevre alanlarında, eğitime devam etmek isteyenler için çok çeşitli lisansüstü çalışmalara (2. ve 3. dönem) erişim sağlar.

Program dili:
Portuguese (Portugal)

Universidade de Évora için 3 tane daha kurs bak. »

Son Güncelleme June 6, 2019
Bu kurs bir e-Öğrenme
Start Date
Eki 2019
Duration
6 dönem
Tam zamanlı
Price
2,500 EUR
AB Ülkelerinden Öğrenciler: 871.52 € | Uluslararası Öğrenciler: 2500 €
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Eki 2019
End Date
Son başvuru tarihi

Eki 2019

Location
Son başvuru tarihi
End Date