ESports Business Lisans Derecesi

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Hızla büyüyen esports işinin ön cephesinde olun! Avrupa'da bir ilk olarak, KAMK size Esports Business'da lisans eğitimi alma fırsatı sunuyor. Kuzey Finlandiya'nın kalbinde Avrupa'nın önde gelen oyun eğitim tesisi bulunmaktadır. Ülkedeki en iyi uygulamalı bilimler üniversitesi olan Kajaani University of Applied Sciences , öğrencilerine hızla büyüyen e-spor endüstrisinde paha biçilmez uygulamalı deneyim sunuyor.

Esport pazarı 2017 yılında 694,2 milyon ABD Doları değerinde olup 2023 yılına kadar 2 milyarın üzerine çıkması beklenmektedir. Öğrencilerimizin bu kazançlı alana girmeye hazır olmalarını sağlamak için pazarlama, koçluk, esport peyzajı, marka bilinci oluşturma, etkinlik yönetimi ve sözleşme hukuku. Bu alanlar, büyümesini sürdüren espor endüstrisinin kilit unsurlarıdır.

Üç buçuk yıl içinde gerekli 210 krediyi tamamlayan mezunlara İşletme Lisansı verilir.

NEXT SEVİYESİNE YÖNELİK

Bir oyuncu musunuz, ancak e-spor alanındaki uzmanlığınızı derinleştirmek mi istiyorsunuz? Antrenör olmak için gerekenlere sahip misiniz? Sizi iş, koçluk ve oyun konusunda bir e-spor uzmanı yapmak için gerekli tüm araçlara sahibiz! Temel çalışmalar, iş operasyonlarının ve esports manzarasının temel süreçlerini anlamanız için gereken iş yeterliliğini sağlar. Profesyonel çalışmalarda, liderlik ve yönetimi inceleyecek, etkinlik yönetimi ve uluslararası operasyonları yönetme ve planlama ve aynı zamanda esports manzarasının derinliklerine inecek ve esport iş, oyunlar, yayıncılar ve topluluk hakkında bilgi edineceksiniz. Öğretim üyelerimiz, çeşitli ilgi çekici endüstrilerde yılların deneyimine sahip, kendi alanlarında uzman kişilerdir.

KAYBETMEYİ KABUL ETMEMEK

Esports Business'ta bir profesyonel olarak, ortaklıklar ve iş ortaklıkları (reklam, pazarlama, birkaçına sponsorluk gibi) geliştirmenin ve yönetmenin veya strateji geliştirme ile çalışmanın bir parçası olabilirsiniz. Görevleriniz arasında yeni ürünlerin veya dağıtım fırsatlarının belirlenmesi, anlaşmaların müzakere edilmesi, sponsorların tedarik edilmesi veya iş kararlarının alınmasına yardımcı olmak için pazar analizi, araştırma veya finansal modelleme de yer alabilir. Ayrıca, esport'taki turnuvaları ve etkinlikleri organize etmek veya pazarlamakla da ilgilenebilirsiniz. Uzmanlık alanınıza bağlı olarak, oyunculara ve takım üyelerine koçluk yapabilir, kendi işinizi kurabilir veya oyun geliştirmede çalışabilirsiniz.

Electronic Sports (Esports), genellikle profesyoneller arasında organize, rekabetçi bilgisayar oyunları için kullanılan bir şemsiye terimdir. Esports, 21. yüzyılın başından beri giderek daha popüler hale geliyor ve aynı zamanda Finlandiya'nın en hızlı büyüyen en iyi sporlarından biri, zaten birçok genç insanın günlük yaşamının doğal bir parçası. Şimdi soruyoruz; espor hayranı mısın? En sevdiğiniz e-spor ekibinin perde arkasında neler olduğunu hiç merak ettiniz mi? Bu kadar büyük ölçekli etkinlikleri nasıl yürütüyorlar? Kajaani University of Applied Sciences Esports İşletme derecesi programı, öğrencilerine bir sonraki milyar dolarlık endüstrinin iş dünyasına özel bir bakış sunuyor. Bize katılın ve esports yolculuğunuza başlayın.

Uygunluk

Eğer ödüllendirici ülkede yüksek öğrenim için uygunluk sağlayan bir yabancı yeterliliği tamamladıysanız, Finlandiya'da bir lisans derecesine başvurabilirsiniz. Başvuru sahiplerinin İngilizce sözlü ve yazılı becerilerine sahip olmaları gerekmektedir. Dil becerileri giriş sınavında test edilecektir.

Son Güncelleme Nis 2020

Okul Hakkında

Kajaani University of Applied Sciences (KAMK) offers a selection of degrees that are widely respected by the working community, including Bachelor’s and Master's Degrees delivered in English. If you’r ... Devamını oku

Kajaani University of Applied Sciences (KAMK) offers a selection of degrees that are widely respected by the working community, including Bachelor’s and Master's Degrees delivered in English. If you’re interested in taking advantage of the famous Finnish education, you can choose to study International Business, Esports Business, Sports and Leisure Management or Adventure Tourism at KAMK. Daha Az