Dijitalleşme, Hesaplama ve Elektronikte Lisans

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Dijitalleşme, Hesaplama ve Elektronikte Uluslararası Derece Programı (DICE), Bachelor of Science and Yüksek Lisans of Science (Technology) (3 yıl + 2 yıl)

Öğrenci olarak şunları yapacaksınız:

 • Bilgisayar bilimindeki temel yöntem ve teknolojilerde ustalaşın.
 • Küresel olarak insanların günlük yaşamlarını etkileyen elektronik ve iletişim mühendisliği çözümleri tasarlamayı öğrenin.
 • Şimdi ve gelecekte dijitalleşmiş bir dünya için gerekli becerileri edinin.
 • Gerçek anlamda uluslararası bir sektörde staj yaparak çalışmanın nasıl bir şey olduğunu ilk elden görün.

DICE, öğrencilere dijitalleşen dünyada ihtiyaç duyulan teknolojilerde sağlam beceriler ve kapsamlı bir bilgi tabanı sağlayan üç yıllık bir Lisans programıdır. Program, üç dereceyi tek bir çatı altında birleştirir ve öğrenci hangi yolu seçeceğini seçebilir. Öğrenci Bilgi İşlem, Bilgisayar Bilimi veya Elektronik alanlarında uzmanlaşabilir. Bilgi İşleme, programlama, yazılım ve sistemlerle ilgili dersleri içerir; Bilgisayar Bilimi, yapay zeka ve uygulamalı hesaplama çalışmaları içerir ve Elektronik, devreler, analog ve dijital teknikler ve iletişimle ilgili çalışmalardan oluşur.

"Program, Oulu'da bulunan tüm BİT ile ilgili öğretim ve araştırmaların geniş bir yelpazesini kapsıyor."

Zorunlu staj, öğrencinin Fin endüstrisindeki gerçek çalışmanın nasıl olduğunu görme şansına sahip olacağı anlamına gelir. Finlandiya dışında da staj yapmak mümkündür. Böylesine kapsamlı bir program olan öğrenciler, aşağıdakiler gibi teknolojileri ve araştırma alanlarını tanıyabileceklerdir:

 • Yapay zeka
 • Basılı zeka
 • Güncel ve yeni nesil iletişim teknolojileri
 • Nesnelerin interneti, IoT
 • Makine vizyonu
 • Bilgi Güvenliği
 • Gizlilik

Çalışmalar, halihazırda Lisans düzeyindeki mevcut araştırmalara sıkı sıkıya dayanmaktadır ve vurgu, en başından itibaren uygulamalı öğrenmeye yöneliktir. Öğrenciler üniversitede çok disiplinli proje çalışmalarını üstlenecek ve 5G / 6G Test Ağı, donanım ve ürün tasarım platformu FabLab, SmartCampus, Printed Intelligence ve diğerleri gibi University of Oulu bulunan en yeni teknolojilerden yararlanabilecekler. . Aktif öğrenciler, gelişen ileri teknolojileri görme ve bunlara katılma şansına sahip olacaklar. Program, Oulu'da bulunan tüm BİT ile ilgili öğretim ve araştırmaların geniş bir yelpazesini kapsamaktadır.

Eğitim fakültesi, çeşitli araştırma alanlarında öncü olan Finli ve uluslararası profesyonellerden oluşur. University of Oulu , yönetim kurulu genelinde çığır açan araştırmaların yapıldığı tanınmış ve saygın bir kurumdur. Örneğin, University of Oulu , geleceğin kablosuz iletişim teknolojilerine yönelik kapsamlı, çok yıllı bir araştırma projesi olan 6G Flagship'in evidir. Üniversite, temel uzmanlıklarını üniversitede yapılan araştırmalara dayandıran birçok yeni şirketi ve kurmuş şirketleri ayırdı. Bu nedenle, University of Oulu bir derece yüksek kabul edilir, bu da endüstriden devam eden ve yoğun işe alım ilgisi ile kanıtlanmıştır. şirketler, küçük ve orta ölçekli şirketler ve yeni başlayanlar. Bu program aynı zamanda bir öğrenciye eğitimlerine daha fazla devam etmeleri için mükemmel teorik araçlar ve değerli bir pratik beceri seti ve University of Oulu Yüksek Lisans Programlarına kaydolma imkanı sunar.

Son Güncelleme Eyl 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

The University of Oulu is an international science university that creates innovation for the future, well-being, and knowledge through multidisciplinary research and education. Future innovation is a ... Devamını oku

The University of Oulu is an international science university that creates innovation for the future, well-being, and knowledge through multidisciplinary research and education. Future innovation is about seeking, utilizing and applying new knowledge. The University of Oulu researches people and culture in a changing living environment, as well as opportunities that new technology provides for improving the well-being of people and the environment. The University of Oulu is a multidisciplinary expert in Northernness. Daha Az
Okulun web sitesini ziyaret edin