Biyoekonomi Mühendisliğinde Gelişmek

Genel

4 konum mevcut

Program açıklaması

Ne öğreneceksin?

Coronavirus pandemisi nedeniyle, HAMK yeni öğrencilerin eğitimine kendi ülkelerinden çevrimiçi eğitim olarak sonbaharda başlamasını ve Ocak 2021'de kampüs çalışmaları için Finlandiya'ya ulaşmalarını sağlamıştır. Ayrıca, öğrenim ücretini ödemek mümkündür. üç taksitte.

Biyoekonomi Mühendisliği programı, sizi sürdürülebilir kalkınma hedeflerinizi harekete geçiren bilgi ve becerilere sahip bir mühendis olarak donatacak. Bunu, dijitalleşme ve veri teknolojisini biyokütle akışlarının kara, orman ve su yönetimi ile entegre etme yetkinliklerini kazanarak elde edeceksiniz. Biyolojik üretim, işleme, ticaret, pazarlar ve tüketiciler arasındaki iletişimi yeniden şekillendirmek için ekip çalışması becerileri edineceksiniz. Dairesel ekonominin prensipleri ve doğal kaynakların kullanılmasından kaçınma, çalışma programının ayrılmaz ilkeleridir.

Ne Olacaksın?

Mezun olduktan sonra, biyoekonomi, üretim ve işleme endüstrisi ve tedarik zincirleri yönetimi için akıllı bilgi ve veri tabanlı çözümler üretmek konusunda uzmanlaşmış bir mühendis olacaksınız. İşletmeler ve işletmeler, mühendislik kuruluşları, hükümet, kamu sektörü ve sivil toplum kuruluşları ile çalışabilirsiniz. Özel görevleriniz proje, tasarım, geliştirme, eğitim, satış, danışmanlık, yönetim, girişimcilik ve uzman olarak olabilir.

84487_84476__76A7780.jpg

Müfredat

Biyoekonomi Mühendisliği - Sürdürülebilir gelecek için mühendis

Biyoekonomi mühendisliği programı, size biyoekonomi üretimi ve işlemesi için uyarlanmış veriler, teknolojiye dayalı çözümler geliştirmek için bilgi teknolojisi yetkinlikleri ile donatır. Program, bilgisayar programlama ve yazılım geliştirme, web çözümleri, IoT, M2M, sanal ve ek gerçeklik, servislerin interneti, endüstriyel internet çözümleri, modelleme ve model simülasyonları, 3 boyutlu baskı, veri analizi ve veri bilgisi hakkında bilgi verecektir. ağlar. Veri ve teknoloji konusundaki bilgileriniz, endüstriyel uygulamalarda ve biyoekonominin sosyo-ekonomik çerçevesinde değişiklikler yaratmak için yeni ve yenilikçi yöntemlerle kullanılacaktır.

Dereceniz aşağıdaki gibi çalışma modüllerinden oluşacaktır:

  • Biyoekonomide Çalışma
  • Dairesel Biyoekonomi
  • Çok platformlar
  • Akıllı sensörler
  • Bulut hizmetleri
  • Akıllı Biyoekonomi
  • Mobil uygulamalar
  • CBS ve akıllı lojistik
  • Veri analizi
  • 3B modelleme ve baskı
Son Güncelleme Nis 2020

Okul Hakkında

Häme University of Applied Sciences (HAMK) is a multidisciplinary higher education institution situated centrally in the most populated a??rea of southern Finland. HAMK offers inspiring higher educati ... Devamını oku

Häme University of Applied Sciences (HAMK) is a multidisciplinary higher education institution situated centrally in the most populated a??rea of southern Finland. HAMK offers inspiring higher education and customer-oriented applied research. Häme University of Applied Sciences is authorised by the Government of Finland, and is situated centrally in the most populated area of the country, southern Finland, where about half Finland's population live. Daha Az
Hämeenlinna , Riihimäki , Valkeakoski , Forssa + 3 Daha fazla Daha az