Bilgisayar Bilişim Sistemleri Binbaşı İşletme Lisans

Genel

Program açıklaması

Bilgisayar Bilişim Sistemleri alanında bir ana kuruluşun bilgilerinin incelenmesi ve analizi ile bilgisayarları kullanarak bir bilgi toplama ve işleme sisteminin tasarımını içerir. Öğrenciler bilgisayar, bilgisayar bilimi ve diğer bilgi sistemlerine odaklanacaklardır.

Pittsburg State University , Bilgisayar Bilgi Sistemi programında öğrencilere iki ayrı vurgu alanı sunmaktadır: Bilgi Güvencesi ve Bilgisayar Güvenliği ve Sistem Tasarımı.

Bilgi Güvencesi ve Bilgisayar Güvenliği Vurgu

Bilgi Güvencesi ve Bilgisayar Güvenliği, bilgisayar sistemleri tarafından depolanan ve işlenen ve modern iletişim ağları kullanılarak iletilen bilgilerin korunmasına yönelik artan ihtiyaç ile ilgilenmektedir.

Programın temeli, bilginin çağdaş toplumdaki rolünün, bilginin depolanması, iletilmesi ve üretilmesi için teknolojik araçların ve bilgilerin doğru, gizli ve ulaşılabilir olmasını sağlamanın öneminin anlaşılması ile başlar.

Sistem Tasarım Vurgusu

Pittsburg State University Sistem Tasarım programı, firmadaki bilginin rolü hakkında çevre bilincini sağlamak ve öğrenciyi kariyere hazırlayan sağlam bir teknolojik temel sağlayan Bilgi Sistemleri programı ile birleştirmek için İşletme Lisans derecesi programını kullanır. bilgisayar programlama, sistem tasarımı ve analizi, veritabanı programlama ve yönetimi ve bilgi teknolojisi desteği.

Coding

Kariyer seçenekleri

Program mezunları aşağıdakiler dahil olmak üzere birçok rol için yeterlidir:

 • Endüstri programcısı
 • Bilgi teknolojisi destek uzmanları
 • Programcı
 • Bilgisayar Sistem Analisti
 • Bilgisayar Bilgi Sistemi Yöneticisi
 • Bilgisayar Bilgi Sistemi Operatörü
 • Veritabanı yöneticisi
 • Ağ ve Bilgisayar Sistemi Yöneticisi
 • Ve daha fazlası

Uygulama

Garantili koşullardan herhangi birini karşılamıyorsanız, yine de başvurmanız önerilir. Başvurunuz ayrı ayrı incelenecektir.

 • Pittsburg State University kabul için başvurunuza başlarken, çevrimiçi başvurumuzun aşağıdaki özelliklerine dikkat edin:
 • Çevrimiçi uygulama, programınızın izin verdiği gibi ilerlemenizi sağlamak için tasarlanmıştır. Süreci bir oturuşta tamamlamanızı öneririz, ancak bu mümkün değilse, herhangi bir bölümü kaydettikten sonra çıkıp geri kalanını tamamlamak için daha sonra geri dönebilirsiniz.
 • Uygulamanın bir bölümü hakkında sorularınız varsa, lütfen öğenin yanına tıklayın. Söz konusu öğeyle ilgili ek bilgiler içeren bir kutu açılır.
 • Bir uygulamanın her bölümü ekranın sol tarafında listelenir. Her ekranın altındaki devam et düğmesi, o bölümde tamamladığınız bilgileri kaydeder ve sizi bir sonraki bölüme taşır.
 • Bir bölüm tamamlandığında, o bölümün yanında bir görünecektir. Tamamlanmış bir bölüme yine de ek bilgi ekleyebilirsiniz.
 • Kabul için başvurunuz tüm bölümler tamamlanana kadar gönderilemez.
 • Başvurunuzun işleme konabilmesi için başvuru ücretinin ödenmesi gerekmektedir.
 • Dereceyi arayan birinci sınıf öğrencisi olarak başvuru yapacaksanız, lise transkriptinizin veya GPA ve ders notları da dahil olmak üzere lise dersinizin başka bir listesine sahip olduğunuzdan emin olun. Bu bilgi hazır olmadan başvurunuzu doğru bir şekilde tamamlayamazsınız. Başvuru sahipleri, Kabul Kabul Ofisi tarafından ilk kabul kararlarını vermek için kullanılacak başvuru ile ilgili dersleri, notları, kredileri ve test puanlarını belirtmelidir. Talep üzerine, onay için resmi transkript (ler) ve test puanları gerekecektir.
 • Kabul ve burs başvuruları, kabul bursları için 1 Şubat'a kadar (ya da bahar yarıyılından itibaren yatay geçiş öğrencileri için 15 Aralık) gerekli tüm transkriptler ve ek belgelerle birlikte doldurulmalı ve sunulmalıdır. Giriş Bursları finansmana bağlı olarak verilecektir. (Öz bildirimli bilgiler burs amacıyla kabul edilmez).

Maliyet

İhtiyacınız olan uygun fiyat. İstediğiniz esneklik. Sabit Ücretli Eğitim programımız, tam zamanlı lisans öğrencilerinin (en az 12 kredi saatine kayıtlı) ve lisansüstü öğrencilerinin (9 veya daha fazla kredi saatine kayıtlı) alınan toplam kredi sayısına bakılmaksızın tek bir öğrenim ücreti ödemesine izin verir. Bölümünüz dışındaki bir konuyu keşfetmek veya mezuniyet tarihinizi hızlandırmak için ek kurslar almak ister misiniz? Sabit Ücretimiz sayesinde bunu ek ücret ödemeden yapabilirsiniz. İster 10 saat ister 20 saat alıyor olun, aynı ücreti ödersiniz.

Eyalet içi eğitim ve dönem başına maliyetler (2019-2020 akademik yılı)

Öğrenim ücreti (sabit ücret, kampüs ücretleri dahil) $ 3669
+ Kitaplar ve Malzemeler (tahmini) $500 dolar
+ Residence Hall Living (tahmini) $ 3998
Dönem Toplamı (tahmini)
Akademik Yıl Toplamı * (tahmini)
$ 8167
$ 16.334

Eyalet dışı eğitim ve dönem başına maliyet (2019-2020 akademik yılı)

Öğrenim ücreti (sabit ücret, kampüs ücretleri dahil) $ 9341
+ Kitaplar ve Malzemeler (tahmini) $500 dolar
+ Residence Hall Living (tahmini) $ 3998

Dönem Toplamı (tahmini)
Akademik Yıl Toplamı * (tahmini)

$ 13.839
$ 27.678

Uluslararası öğrenci harcı ve dönem başına maliyet (akademik yıl 2019-2020)

Öğrenim ücreti (sabit ücret, kampüs ücretleri dahil) $ 18.682
+ Hastalık / Kaza Sigortası - 12 aylık teminat (Zorunlu) $ 1772
+ Kitaplar ve Malzemeler (tahmini) $1000 dolar
+ Yaşam Giderleri (tahmini) $ 7996
+ Yönlendirme ve SEVIS Uyumluluğu 80 $
Akademik Yıl Toplamı * (tahmini) $ 29.530


Burslar ve mali yardım

Pitt State, öğrencilerine burslar ve finansal yardım için birçok fırsat sunuyor. Bir öğrenci olarak odaklanmanızın evraklara değil, sınıfa odaklanması gerektiğini anlıyoruz. Öğrenci Mali Yardım Ofisi'mizdeki profesyoneller, finansal yardım konusunda doğru seçimleri yapmak için ihtiyacınız olan bilgileri size sunmak için buradalar. Pitt State öğrencilerinin yaklaşık yüzde 80'i aşağıdakiler dahil bir çeşit finansal yardım almaktadır:

 • Hibeler: geri ödeme gerektirmeyen yardım
 • Burslar: üstün akademik başarı gösteren ya da geri ödeme gerektirmeyen belirli kriterleri karşılayan öğrenciler için ödüller
 • İstihdam: Öğrencilerimizin yaklaşık% 10'u kampüste çalışmaktadır
 • Krediler: krediler velilere ve / veya öğrencilere verilebilir ve geri ödenmelidir

Birçok durumda, öğrenci mali yardım uzmanlarımız bu seçenekleri kişisel ihtiyaçlarınıza uygun kişisel bir pakette birleştirmenize yardımcı olabilir. Aldığınız yardım miktarı ailenizin eğitim masraflarınıza katkısına bağlıdır. Erken başvuru yapılması önemlidir - Gelen birinci sınıf öğrencileri ve yatay geçiş öğrencileri için giriş bursları, fonlar tükenene kadar ilk gelen ilk hizmet esasına göre verilir. Güz dönemi başvurusu 1 Şubat ve 15 Aralık bahar dönemi için yapılır. Bu tarihler:

 • Giriş başvurusu
 • Burs başvuruları
 • Gerekli tüm belgeler (bildirilen bilgiler burs amacıyla kabul edilmez)
Son Güncelleme May 2020

Okul Hakkında

Looking for a university with a traditional campus feel, competitive academic programs, and an incredible surrounding community? Look no further than Pitt State.

Looking for a university with a traditional campus feel, competitive academic programs, and an incredible surrounding community? Look no further than Pitt State. Daha Az