Yarın dünyayı değiştirecek araçlar yaratın

Bilgi Bilimleri günlük hayatımızın çoğunu kapsar ve bu ancak dünya birbirine bağlanınca artacaktır. Dünyanın en hızlı büyüyen endüstrilerinden birinin parçası olun ve teknolojiyle gerçek dünyadaki problemleri çözen heyecan verici, yenilikçi bir kariyer seçin.

Neye benziyor?

Massey University , arkadaş canlısı ve esnek bir öğrenme ortamında bilgisayar kullanımına olan ilginizi takip edebilirsiniz.

İzlere katıl

Massey, BT eğitiminde Yeni Zelanda lideridir ve bir lisans programında hem bilgi sistemleri hem de bilgi teknolojisi ana dallarını sunan Yeni Zelanda'daki tek üniversitedir.

Ayrıca, bilgi bilimi yeterliliğinizin bilgisayar bilimi, bilgi teknolojisi ve yazılım mühendisliği alanındaki üç disiplini kapsadığı birkaç şirketten biriyiz. Bu ana dallar izole edilmemiştir ve ilgi alanınıza veya kariyer hedeflerinize bağlı olarak, bu üç alandan az veya çok çalışmayı çalışmanızın bir parçası olarak seçebilirsiniz.

Endüstri tarafından onaylanmış

Lisans Bilimi Bilimleri, Yeni Zelanda'da bilişim endüstrisi tarafından onaylanan ilk bilgi işlem derecelerinden biridir. Massey University ana dalları, BT endüstrisinde çalışanlar için profesyonel organ olan BT uzmanları Enstitüsü tarafından desteklenmektedir.

Uluslararası bir kariyer edin

Bilgi Teknolojisi Uzmanları Enstitüsü ve Seul Anlaşması'nın bir parçası tarafından onaylanan Massey BInfSc, dünya çapında kariyerinizi almanıza izin veren birinci sınıf, uluslararası düzeyde tanınan bir niteliktir.

Çok yönlü bir problem çözücü ol

Massey BInfSc, Yeni Zelanda'da beş ana dalın tümünü bir programda sunan ve tüm bilgi bilimleri yelpazesinde temel teknik bilgileri veren tek derecedir. Bu, bir uygulamanın fikir verme sürecinden bitmiş ürüne kadar nasıl geliştirildiğini öğrenmek için tüm ana dallar arasında eğitim alma esnekliği, yaratıcı, uyarlanabilir ve yüksek değerli bir çalışan olarak mezun olmanızı sağlar.

İşletme yönetiminden, yazılım ve donanım geliştirmeye kadar geniş bir beceri yelpazesi öğreneceksiniz. Böylece, Massey'deki çalışmalarınızdan, tüm endüstri hakkında kapsamlı bir anlayışa sahip olmanın yanı sıra mükemmel bir BİT uzmanı olmak için ihtiyaç duyacağınız uzmanlık becerilerinden doğacaksınız.

Daha sonra ana dalınızı seçin

Bu alanda ders çalışmayı düşünüyor olabilirsiniz, fakat hangisini seçeceğinizden emin değilsiniz. Massey'de ana hakkınızı ilk yılın sonuna kadar değiştirme esnekliğine sahipsiniz. Böylece, çalışmanın ilk yılını tamamlayabilirsiniz ve farklı konuları deneyimledikten sonra kararınızı verin.

Aranılan

Absolute IT tarafından yayınlanan bir rapor, BT işverenlerinin artan sayıda personel aradıklarını gösterdi. Yalnızca Auckland'da, BT işverenlerinin% 75'i 2016'da ek personel ve müteahhit istihdam etmeyi planlıyor. İstihdamın çoğu talep ve yeni projeler nedeniyle gerçekleşiyor ”dedi.

Araştırma, yüksek talep alanlarının şu anda yazılım geliştirme, iş analizi, proje yönetimi ve veri / veritabanı olduğunu göstermiştir. Bunlar Massey'deki Bilişim Bilimleri Lisansı ile çalışabileceğiniz bilişim bilimlerinin kilit alanlarıdır.

Dünya lideri

Massey University programı, dünyadaki en iyi 300 üniversite bilgisayar bilimi ve bilgi sistemleri programında Quacquarelli Symonds (QS) sıralamasına göre sıralanıyor.

Kişisel yaklaşım

Massey'deki Enformasyon Bilimleri Lisansını okuduğunuzda, öğretim görevlisi ile etkileşimin yaygın olduğu küçük sınıflara katılacaksınız. Öğretim elemanlarına sorular sorabilecek ve destek ve tavsiyede bulunabileceksiniz.

Çalışırken daha geniş seçenekler

Massey BInfSc, üniversite genelinde herhangi bir konuda bir genç seçmenize olanak tanır - bu nedenle derecenizi kişiselleştirin ve halk sağlığı, Yer bilimleri, savunma çalışmaları veya girişimcilik ve küçük işletmeler gibi benzersiz küçüklerle kalabalıktan sıyrılın.

Üç yıllık derecenizi yılın başında veya İkinci Yarıyılda (Temmuz başında) başlayabilirsiniz. Veya derecenizi yoğun bir zaman diliminde yapmak isterseniz, Yaz Okulu (Kasım-Şubat) boyunca fazladan kurslar tamamlayarak derecenizi daha kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Mezun olduktan sonra BInfSc (Honors) veya Bilgi Bilimleri Yüksek Lisans Diploması veya Bilgi Bilimleri Yüksek Lisans diplomasına devam edebilirsiniz.

BInfSc veya BSc?

Lisans Bilimi Bilimleri, bilgisayar bilimi, yazılım mühendisliği ve bilgi teknolojisi gibi çeşitli konuları içerir. Bir bilgisayar uzmanı olarak bir kariyere devam etmek istiyorsanız, bu mükemmel bir derecedir. Lisans (Bilgisayar Bilimi), bilgisayar bilimlerinin matematik, istatistik ve fizik gibi diğer bilim konularıyla birleştirilmesine izin verir.

Binbaşı veya destek

 • Lisans Bilişim Bilimleri (Bilgisayar Bilimleri)
 • Lisans Bilişim Bilimleri (Veri Bilimi)
 • Lisans Bilişim Bilimleri (Bilişim Sistemleri)
 • Lisans Bilişim Bilimleri (Bilgi Teknolojisi)
 • Lisans Bilişim Bilimleri (Yazılım Mühendisliği)

Ana unsurlar

 • Auckland'da mevcut
 • Manawatū'de mevcut
 • Uzaktan Eğitim ile alınabilir
 • 3 yıllık program
 • Yeni Zelanda'da ya da uzaktan eğitim yoluyla öğrenim gören uluslararası öğrenciler için uygundur.

Eğer iyi bir uyum:

 • Bazı matematiksel yeteneklere sahip (NCEA Seviye 2 önerilir)
 • Mantıklı ve analitik düşünün
 • Yazılım uygulamaları geliştirmekle ilgileniyor
 • Kurallar ve yapılar konusunda rahatsınız

Kariyer

Bilgi bilimi becerileri olan insanlar için büyük bir talep var.

Massey Bilgi Bilimleri Lisans mezunları, diğer alanlarda mezunlar mücadele ederken son durgunluk döneminde bile iş bulmaya devam etti.

Bugün - bilgi iletişim teknolojisinde (BİT) Yeni Zelanda'daki diğer sektörlerden daha fazla istihdam imkanı var. Aynısı uluslararası olarak da geçerlidir.

Bizden almayın - SEEK web sitesine bakın - Yeni Zelanda'daki yaklaşık 2.000 BİT işinin bu web sitesinde herhangi bir zamanda ilan edilmesi.

Giriş koşulları

Lisans Bilişim Bilimleri programına kaydolmak için, lisans derecesine kabul edilmek için Burslar ve Burs Sınavları, NCEA Seviye 3, Yeni Zelanda Üniversitesi'ne Giriş, Eşdeğer Durumda Kabul, İsteğe Bağlı Giriş veya Yetişkin Kabulü yoluyla lisans programına katılmanız gerekir.

NCEA'da mükemmel başarıları olan ve derslerin başarıyla tamamlanması ve STAR, NCSS veya ACM SPPC gibi yarışmalara katılımla önceki programlama deneyimine sahip öğrenciler, ikinci yıl Bilgisayar Bilimleri derslerine doğrudan giriş için kabul edilir ve yazılım geliştirmeye katılabilirler. projeler.

Kaça mal olacak?

Kurslarınızı seçinceye kadar size tam bir ücret veremeyiz, çünkü her yıl ödediğiniz öğrenim ücretleri seçtiğiniz kurslara bağlı olarak değişebilir. Ayrıca, öğrenim ücretlerine ek olarak ödemeniz gereken zorunlu öğrenim dışı ücretleri de olacaktır. Bazı kurslar için çalışma kaynakları, yazılımlar, geziler ve temas atölyeleri gibi diğer masraflar olabilir.

Program dili:
 • Ingilizce

Massey University için 5 tane daha kurs bak. »

Son Güncelleme Ocak 26, 2019
Bu kurs bir e-Öğrenme, Kampüs Okul
Start Date
Mar 2020
Duration
3 yıl
Yarı zamanlı
Tam zamanlı
Price
- seçtiğiniz kurslara bağlı olarak
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Mar 2020
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
Mar 2020
End Date
Son başvuru tarihi

Mar 2020

Location
Son başvuru tarihi
End Date
Location
Son başvuru tarihi
End Date