Ekonomi Bilim Lisans

Genel

Program açıklaması

Analitik becerilerinizi iş dünyasında çalışmaya koyun.

Akıllısın, odaklandın ve işin karmaşık işleriyle ilgileniyorsun. Ekonomi Lisans Derecesi ile kendinize sorun.

Matematiksel formüller ve istatistikler kullanarak veri toplamayı, düzenlemeyi ve eleştirel olarak analiz etmeyi öğreneceksiniz. Yatırımların, politika kararının, endüstri eğilimlerinin, demografik özelliklerin ve diğer değişkenlerin etkisini tahmin etmek için modeller geliştireceksiniz. Sonunda, toplumların, hükümetlerin, işletmelerin, hane halklarının ve bireylerin kaynaklarını rekabet eden çıkarlar arasında nasıl tahsis ettiğini belirleyeceksiniz.

Ekonomi derecesi, heyecan verici bir kariyer ve yüksek kazanç potansiyeli ile sizi ödüllendirecek.

Ekonomi ve İşletme alanında iki ana dal ile ilgileniyor musunuz? Sadece dört yıl içinde gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Uzmanlık Fakültesi

Başarılı öğretim üyeleri Edinboro öğrencilerine başarı göstermeleri ve liderlik etmeleri için talimat verir, rehberlik eder ve ilham verir. AB fakültesi, öğrencinin başarısına olan bağlılığı ve kişisel ve ilgi çekici bir akademik ortam yaratmasıyla tanınmaktadır.

Deneyimsel öğrenme

Edinboro deneyimi sınıfın çok ötesine uzanıyor. AB öğrencileri uygulamalı öğrenme, fakülte ile işbirliğine dayalı araştırma, küresel seyahat ve staj olanakları yoluyla kariyer ve yaşam için hazırlanırlar.

Modern imkanlar

İskoçlarla Mücadele, AB'nin pitoresk 585 dönümlük kampüsünde modern tesislerde yaşıyor, çalışıyor ve oynuyor. Erie'nin sadece 30 kilometre güneyinde bulunan Pennsylvania'nın dördüncü büyük şehri olan Edinboro, heyecan verici aktivitelerle doludur.

Gerçek dünyadaki deneyimlerden yararlanın.

ABD Çalışma İstatistikleri Bürosu'na göre, ekonomistler için ortanca yıllık maaş Mayıs 2016'da 101.050 dolardı.

Edinboro tercih neden?

Ekonomi derecenizi sürdürürken, optimal kararlar vermek, kaynakları tahsis etmek ve karmaşık ekonomik problemleri çözmek için eleştirel ve analitik düşünmeyi öğreneceksiniz. Ek olarak, şunları yapma fırsatınız olacaktır:

 • Pennsylvania Ekonomik Birliği gibi profesyonel konferanslarda araştırma yapın ve sunun.
 • Erie, Pittsburgh, Cleveland ve diğer şehirlerdeki şirketlerdeki staj fırsatlarından yararlanın.
 • Çalışmalarınızı Cleveland Federal Reserve Bank of Cleveland poster yarışmasında sunun.

Mezunların başarısı, Ekonomi derecenize değer katar.

Mezunlarımızın çoğu yüksek lisans derecelerine devam ederken, diğerleri hızlı bir şekilde özel şirketler, kar amacı gütmeyen kuruluşlar, finansal kurumlar ve devlet kurumlarında iş bulmaktadır. Edinboro mezunları, aşağıdaki gibi prestijli organizasyonlarda, ekonomistler, finansal analistler, kredi analistleri, politika analistleri, banka memurları, kredi memurları, pazar araştırma analistleri ve ülke genelindeki ekonomik danışmanlar gibi başarılı kariyerler oluşturdular:

 • JP Morgan
 • BNY Mellon
 • BSI Finansal Hizmetler
 • Kish Bankası
 • ErieBank
 • PNC Bankası
 • İlerici Sigorta
 • Monahan
 • PREXEL Uluslararası
Son Güncelleme Ağustos 2019

Okul Hakkında

Edinboro University is committed to excellence in academics and in every aspect of campus life. A passion for student success, a comprehensive catalog of offerings and a supportive yet challenging aca ... Devamını oku

Edinboro University is committed to excellence in academics and in every aspect of campus life. A passion for student success, a comprehensive catalog of offerings and a supportive yet challenging academic environment define the EU experience. Daha Az