Bachelor of Entertainment İşletme Bilimi

Genel

Program açıklaması

Anlaşmanın arkasındaki sanatçı ol

The Los Angeles Film School Eğlence Alanında Bilim Lisansı İşletme derecesi programı iki biçimde sunulur: 32 aylık bir tam çalışma dersi veya akredite bir üniversiteden bir Önlisans Derecesi almış olan bireyler için tasarlanmış 18 aylık bir tamamlanma kursu .

Her iki program da yalnızca iş ve yönetim ilkelerinin temelleri ile değil, temel olarak işe alınabilen bir çalışan olmanız ve eğlence kariyerinize nasıl başlamanız konusunda size yardımcı olacak sağlam akademik kurslar sunmaktadır.

Sanatçı Yönetimi, Pazarlama, Muhasebe, Finans, Fikri Mülkiyet ve daha pek çok konuda eğitim alacaksınız!

Her ikisi de Eğlence Alanında Bilim Derecesi İşletme derecesi programları, öğrencilere giriş seviyesi endüstri pozisyonları için kalifiye olmak için gereken işin temellerini öğretmek üzere tasarlanmıştır. Öğrenciler yönetim, liderlik, pazarlama, muhasebe, finans, fikri mülkiyet ve işin diğer yönleri hakkında eğitim alırlar. Program geliştikçe, öğrenciler, eğlence sektörüne özgü - sanatçı yönetimi, dağıtımı ve daha fazlası - sektörün iç işleyişine dair içgörü sağlayan konuları keşfederler. Lisans programı boyunca, öğrenciler, eğlence dünyasında tipik olan zorlukları ve fırsatları yeniden yaratmak için tasarlanmış profesyonel, proje tabanlı bir ortamda çalışırlar.

hybrid101

Hibrit Çevrimiçi

Bu lisans programında, öğrenciler kampüste ve çevrimiçi dersler alacak. Bu melez derece biçimi, öğrencilere hem yüz yüze hem de çevrimiçi öğrenme biçimlerinin avantajlarını sağlamak için tasarlanmıştır. Bazı kişisel kursların olması, öğrenciler ve fakülteler arasında önemli bir sosyal dinamik ve bağlantı duygusu yaratmaya yardımcı olurken, çevrimiçi kurslar öğrenciler için zamanlanmış ders saati ve işe alım saatlerini azaltır. Hibrit öğrenme formatının diğer faydaları şunlardır:

  • Öğrencileri çalışmak ve işe almak için daha fazla zamanlama esnekliği
  • Ders materyalleri ve kaynakları ile etkileşime girme konusunda daha fazla fırsat, daha fazla katılım ve başarı için gelişmiş fırsatlara yol açar
  • Daha yüksek kalitede eş etkileşimi
  • Çoklu modlarda etkili iletişim kurma becerileri

Program Gereksinimleri

Eğlence İşletmesi Tamamlama Lisans Derecesi 60 kredi saat ve 18 ay uzunluğundadır. Eğlence İş Tam Lisans Derecesi 120 kredi saat ve 32 ay uzunluğundadır. Öğrencilerin gerekli tüm program ödevlerini minimum kümülatif not ortalaması 2,0 ile tamamlamaları gerekir.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Located in the heart of Hollywood, The Los Angeles Film School has been serving the community and its students since 1999. This accredited, VA-approved institution offers career-focused Bachelor of Sc ... Devamını oku

Located in the heart of Hollywood, The Los Angeles Film School has been serving the community and its students since 1999. This accredited, VA-approved institution offers career-focused Bachelor of Science degrees in Digital Filmmaking, Film, Graphic Design, Entertainment Business and Animation; as well as Associate of Science degrees in Music Production, Recording Arts and Film. Its facilities include the historic RCA Building, at 6363 Sunset Boulevard, and the school offers its students access to the same equipment used by industry professionals. The Hollywood Reporter called The Los Angeles Film School "one of the best-equipped private learning centers in the country." Daha Az