Bachelor in Neuroscience

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

ULUSLARARASI ÖĞRENCİLER İÇİN 25.000 USD'YE BURS

Moravian College , öncelikli olarak akademik başarıya dayalı bir Uluslararası Öğrenci Ödülü Ödülü sunar: notları, akademik programınızın gücü, TOEFL veya IELTS puanlarınız ve eğer sunulmuşsa SAT puanlarınız.
Uluslararası Öğrenci Liyakat Ödülü ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen bu sayfadaki sorgulama formu aracılığıyla Uluslararası Kayıt İcra Direktörü ile iletişime geçin.

SİNİRBİLİM

Nörobilim, sinir sisteminin gelişimini, yapısını, işlevsel aktivitelerini ve davranışsal sonuçlarını araştırmak için çeşitli disiplinleri bir araya getiren nispeten yeni fakat hızla genişleyen bir çalışma alanını temsil eder. Sinirbilim araştırmasıyla ele alınan bazı alanlar arasında kognisyon, yaşlanma nörobiyolojisi, gelişimsel nörobiyoloji ve nörofarmolojinin davranış üzerindeki etkileri yer almaktadır. Yeni araştırma bulguları nörodejeneratif hastalıkların, nöral kök hücre araştırmalarının, düşünmenin biyokimyasal temellerinin ve öğrenme ve davranışların tedavisinde ortaya çıkan kavramlara odaklanmaktadır.

Nörobilim ana insan ve hayvan davranışlarının altında yatan karmaşık nöral mekanizmaları anlamak için işbirlikçi multidisipliner bir yaklaşım vurgulamaktadır. Öğrenciler, biyoloji ile girişten ileri eğitim kurslarına davranış arasındaki ilişki üzerine odaklanmış çeşitli ama entegre bir eğitimi deneyimleyeceklerdir. Nörobilim vurgusunun üç alanı geliştirildi, ancak tüm bölümlerin ortak bir dersleri var.

Nörobilim, deneysel psikoloji, nöropsikoloji, ilaç araştırması, eğitim, hukuk ve tıp alanında lisansüstü kariyerleri düşünen öğrenciler, bu büyük çalışma alanını sürdürmeye teşvik edilir.

Bu majörün amaçları:

 1. Sinirbilim çalışmalarına güçlü bir disiplinlerarası yaklaşım önermek
 2. Öğrencilere, nörobilimin üç alanından birinde ders çalışmalarını sürdürmeleri için yeterli fırsat sağlayın: hücresel nörobiyoloji, davranışsal nörobilim ve bilişsel nörobilim
 3. Bu veya ilgili bir çalışma alanında yüksek öğrenime devam edecek liberal eğitimli sinirbilim uzmanları geliştirmek
 4. Bu ana dallar için bir dizi ilginç ve değerli araştırma fırsatı sunun (bağımsız çalışma, saha çalışması ve onur projeleri)
 5. Öğrencileri, bu disiplinlerarası deneyimle eleştirel düşünme ve problem çözme becerileri geliştirmeye teşvik edin.
 6. Gelecekteki nörobilimciler, nörologlar ve sinirbilim eğitimcilerine, sinir sistemini etkileyen sayısız bozukluk / hastalığa, öğrenme bozukluklarına ve toplumumuzda yaşlanma boyunca gelişen hastalık süreçlerine katılma talebini ele al

Kabul şartları

Lisans

Birinci yıl uluslararası öğrenciler aşağıdakileri sunmalıdır:

 1. Moravian College online başvuru veya Ortak Uygulama. (Ücretsiz bir online başvuruda bulunabilirsiniz.)
 2. Resmi ortaokul akademik kayıtları. (orijinal ve onaylı çeviriler)
 3. Resmi Test Puanları (SAT veya ACT.) Eğer İngilizce kendi diliniz değilse, TOEFL (Yabancı Dil Olarak İngilizce Testi) veya IELTS (Uluslararası İngilizce Dil Sınav Puanları) puanlarını vermeniz gerekmektedir ve bu, tüm birinci sınıf başvuru sahiplerinden istenmektedir. Kolej veya üniversite transkriptlerine bağlı olan öğrenciler için şartlar kabul edilmeyebilir. Unutmayın ki Moravian College İkinci Dil (ESL) programı gibi bir İngilizce sunmaz.
 4. Siz ve sponsorunuzun toplam eğitim maliyetini anladığını doğrulayan "Finansman Sertifikası" formu ve eğitim programındaki masraflarınız tüm koşullarda normal şartlar altında karşılanmaktadır.
 5. Bir banka yetkilisi veya banka beyannamelerinden gelen bir mektup, doğrulama için "Malların Belgelendirilmesi" formunda belirtilen tüm rakamlara eşlik etmelidir. Ancak, tüm belgeler başvuru tarihinden itibaren 6 ay içinde yapılmalıdır.
 6. Finansal Destek Kanıtı. Öğrenci, eğitim masrafları için en az 59,664,00 ABD Doları (ABD) karşılığı olduğunu kanıtlamalıdır. Paralar herhangi bir ülkede ve herhangi bir para biriminde olabilir. Kabul edilebilir mali kaynak kaynakları, hesaplar, hesaplar, para piyasası hesapları ve mevduat sertifikaları tasarrufu sağlamaktadır. Eğer Moravyalılar size bir liyakat bursu verirse, burs miktarını toplam 59.664,00 ABD Doları (ABD) tutarından düşebilirsiniz.
 7. Rehberlik danışmanından bir tavsiye mektubu.
 8. Kişisel bir açıklama ya da kompozisyon.
 9. Moravian College kabul edilmek üzere kabul edilmek için, başvuru sahiplerinin not ortalaması 3.0 (100 üzerinden% 80) ve IELTS 5 veya üstü puan veya 80 veya üstü TOEFL puanı olmalıdır.
Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Moravian College sits at the intersection of historic and history-making. As the 6th oldest university in America, we’ve earned our reputation as an eye-opening and a world-changing place to learn and ... Devamını oku

Moravian College sits at the intersection of historic and history-making. As the 6th oldest university in America, we’ve earned our reputation as an eye-opening and a world-changing place to learn and explore. Plus, we’re ranked among the “best colleges in the U.S.” and the “best college campuses in PA.” Daha Az