Resmi açıklamayı okuyun

 • Tür: Üç Yıllık Lisans Kursu
 • Süre: 3 yıl
 • Erişim: Ücretsiz
 • Derece sınıfı: L-18, Ekonomi ve işletme yönetimi

3 müfredatı

 • Gıda Bilimleri
 • bioeconomy
 • biyolojik bilimler

Yönetsel kültürün, tarım-gıda sistemine özel becerilerle yönetilmesi gereken yönetsel rakamları yetiştirmek için biyolojik kültürün ve gıda teknolojilerinin teknolojik ve bilimsel katkısı ile bütünleştirildiği , İtalyan üniversite manzarasında yenilikçi ve eşi görülmemiş bir eğitim projesi.

Kurs, Gıda Vadisi'nin kalbinde doğdu ve olağanüstü bölümlerin lehine, ilgili Bölümlerle ( İktisadi ve İşletme Bilimleri, Kimya Bilimleri, Yaşam ve Çevresel Sürdürülebilirlik ve Gıda ve İlaç Bilimleri ) ilgili bilimsel araştırma ve akreditasyon geleneğini aktardı. Ülkemiz tarımcılığını karakterize eden şirketler, konsorsiyumlar, İtalyan ve Avrupa kurumları, belgelendirme kuruluşları ve tedarik zincirleri.

Böylece, aşağıdaki yönetsel zorluklarda size yardımcı olabilecek farklı hususlara güvenebilirsiniz:

 • özel ve açık bilgi odaklı bir disiplinlerarası yol;
 • Tarımsal gıda üretimi ile araştırma ve üniversite eğitimi arasındaki sürekli değişim;
 • gıda üretimi ve muhafazası ile ilgili yönetim, çevresel sürdürülebilirlik ve teknolojiler konularında uzmanlaşmanıza izin verecek üç özel adresin varlığı.

öğrenme çıktıları

Elbette, Gıda Sisteminde kendine özgü ve enine beceri ve duyarlılığa sahip yeni profesyonel profiller yetiştirmeyi hedefliyor.

Kursa katılım abonelerin şunları yapmasını sağlar:

 • Tarımsal gıda tedarik zincirlerinin değerlenmesi alanında uzmanlık bilgisinin varsayımıyla hazırlık seviyesini tamamlayın
 • Tarım ve gıda endüstrisinde pazarlama ve iletişim, operasyonlar ve tedarik zinciri yönetimi, uluslararasılaşma stratejileri, araştırma ve geliştirme, kalite kontrol ve belgelendirme için sınırsız temalar üzerine ayırt edici ve enine beceriler kazanmak
 • Aktif öğretim araçlarına sürekli başvurma , şirkete yüksek sorumluluklar ile gösterilen pozisyonlara yerleştirme lehine kişisel yetenekler geliştirme
 • Tedarik zincirinde faaliyet gösteren ana şirketlerden tanıkların katılımı sayesinde, İş Dünyası ile sürekli bir ilişki kurun.

Çünkü Parma’da

Yönetsel kültürün biyobilim ve gıda teknolojilerinin teknolojik ve bilimsel katkısı ile bütünleştirildiği ve tarım-gıda sistemine özgü beceri ve becerilere sahip yönetsel ve profesyonel figürler yetiştirmek için yönetsel kültürün entegre edildiği İtalyan sahnesinde yenilikçi ve eşi benzeri görülmemiş bir kültürel proje.

Kurs, Besin Vadisi'nin kalbinde doğdu ve üç şirket, Ekonomi, Biyobilim ve Besin Bilimleri alanındaki bilimsel araştırma ve akreditasyon geleneğini, şirketlerin, konsorsiyumların, kurumların, sertifikasyon kuruluşlarının ve tedarik zincirlerinin olağanüstü bağlamına bir sisteme sokuyor. Ülkemizin tarımsal gıdalarını karakterize eder. Böylece hızlı eskime tabi olmayan metodolojik yönler ve temel bilgiler üzerine odaklanan disiplinlerarası bir kursa güvenebileceksiniz; Tarımsal gıda üretimi ile araştırma ve üniversite eğitimi arasındaki sürekli değişim üzerine; gıda üretimi ve muhafazası ile ilgili yönetim, çevresel sürdürülebilirlik ve teknolojiler konularında uzmanlaşmanıza izin verecek üç eğitim yolunda.

Mezun olduktan sonra seni neler bekliyor?

Yoğun bir eğitim faaliyeti tarafından tercih edilen, ulusal ekonominin önde gelen sektörlerinden birine kahramanı olarak gireceksiniz.

Örgütsel rolleri farklı fonksiyonel alanlarda doldurabileceksiniz: ticari, pazarlama, iletişim ve dış ilişkiler, kalite sistemlerinin yönetimi, araştırma ve geliştirme, satın almalar.

Sizi bekleyen iş olanakları arasında, gıda ürünlerinin üretimi, işlenmesi, korunması ve dağıtımıyla bağlantılı şirketler; tarımsal gıda üretiminin planlanması, analizi, kontrolü, belgelendirilmesi veya korunması ve geliştirilmesi için kamu ve özel kuruluşlar; kamu kuruluşları, ulusal ve uluslararası kuruluşlar, ticaret birlikleri ve tarımsal meslek kuruluşları ve tarım-gıda eğitimi sektöründeki şirketler için hizmet şirketleri.

Program dili:
Italyan

University of Parma için 2 tane daha kurs bak. »

Son Güncelleme May 12, 2019
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Eki 2019
Duration
3 yıl
Tam zamanlı
Price
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Eki 2019
End Date
Son başvuru tarihi

Eki 2019

Location
Son başvuru tarihi
End Date