Bachelor in Education

Genel

Program açıklaması

Bachelor in Education

Üç konuda ilköğretim ve ortaöğretim kademelerinde öğretmen olarak yetkilendirileceksiniz. Yüksek kalitede teorik eğitim alacaksınız ve eğitiminiz boyunca 18-22 haftalık denetimli okul deneyimine sahip olacaksınız.

İlk yıl, tercihinize göre eğitim dili İngilizce veya Almanca'dır. Yabancı dil olarak İngilizce veya Almanca öğretmeni olmak isteyen bir Danimarkalı öğrenci sınıfına entegre olacaksınız. Ayrıca Danimarka dilinde yoğun eğitim alacaksınız. Bu kursu ücretsiz almak için Danimarka'da yaşamak ya da Danimarka'ya taşınmak zorundasınız.

İkinci yıldan itibaren Danca'daki genel müfredatı takip edeceksiniz. İkinci yıldan itibaren ikinci ve üçüncü öğretim dersinizi seçersiniz.

Konularınızı sanat, müzik, biyoloji, ev ekonomisi veya spor gibi çok çeşitli olasılıklar arasından seçmekte özgürsünüz. Akademik yıl Ağustos ortası-Aralık (sonbahar dönemi) ve ocak-haziran (bahar dönemi) arasındadır. Sınavlar Ocak ve Haziran aylarında yapılır.

Çalışma ortamı

Üniversite kampüsü Haderslev'in merkezinde bulunmaktadır. En eski binalar 19. yüzyılın ortalarına kadar uzanır ve kampüsümüz eski ve yeninin büyüleyici bir karışımıdır. Yaklaşık 600 öğrenciniz olacak.

Haderslev'de öğretmen eğitimi, yeni teknolojilerin öğretim ve öğrenmede kullanılmasında lider konumdadır.

Danimarka öğretme ve öğrenme yönteminin özelliklerinden biri, uluslararası öğrencilerimiz tarafından takdir edilen samimi ve gayri resmi bir atmosferdir. Müfredat dersler, grup çalışması, öğrenci sunumları ve proje odaklı öğrenmenin bir karışımıdır.

Haderslev, Güney Jutland'ın doğu kıyısında 12 kilometrelik bir fiyort üzerinde güzel bir konuma sahip ve Danimarka-Alman sınırının 50 kilometre kuzeyinde geniş bir göl sistemi ile çevrili yaklaşık 30.000 nüfusa sahip bir ortaçağ kasabasıdır. Spor, konser, sinema, kafe vb. Birçok boş zaman imkanı vardır.

ekonomi

AB vatandaşı olarak herhangi bir ücret ödemezsiniz. Bununla birlikte, Danimarka'da yaşam maliyetlerinin nispeten yüksek olduğunu unutmayın: ayda yaklaşık 650 ila 800 Euro.

Genellikle diğer öğrencilerle paylaştığınız konaklama yerleri bulmanıza yardımcı olabiliriz. Çalışmanızın yanında yarı zamanlı bir işiniz olabilir, ancak ilk yıl boyunca çalışmanızı önermiyoruz çünkü Danca öğrenmekle çok meşgul olacaksınız.

Senden ne bekliyoruz

  • Lise mezuniyet belgesi / lise diploması
  • Akıcı İngilizce (ve Almanca'yı konu olarak seçerseniz Almanca)
  • Ve özellikle - açık fikirli, esnek ve yeni bir dil öğrenmeye hazırsınız

Her yıl 14 Mart'ta son başvuru tarihi.

Avrupalı olmayan vatandaşlar eğitim başlamadan önce Danimarka'da oturma izni aldıklarından emin olmalıdır !

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

University College South Denmark offers a wide range of higher education study programmes and courses at all levels, with an emphasis on first-cycle bachelor degrees in the field of Educational Scienc ... Devamını oku

University College South Denmark offers a wide range of higher education study programmes and courses at all levels, with an emphasis on first-cycle bachelor degrees in the field of Educational Sciences, Health Sciences, Social Sciences andCommunication Sciences. Daha Az
Esbjerg , Haderslev , Sønderborg + 2 Daha fazla Daha az