Filter
Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
Amerika Birleşik Devletleri New Mexico Albuquerque Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Albuquerque ABD'nde Yönetim çalışmaları BSc Dereceleri Bul 2019/2020

BSc derecesi (Fen Bilimleri Lisans) alan öğrenciler seçtikleri alanda kariyerlerine başlayabilirler. Fen bilimleri alanları ya da başka alanlarla ilgili olan BSc programları tüm dünyada okullarda alınabilmektedir.

Bir yönetim programına kayıt yaptırıldığında, öğrencilere yönetim kavramları ve teknikleri hakkında temel bir anlayış kazandırılmaktadır ve bu da, onları çeşitli işletmelerde kariyer yapmaya hazırlayabileceği için çok tatmin edici olabilir.

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Birçok öğrenci çeşitli nedenlerle kendi derece için Albuquerque, New Mexico kopuyor. Öğrencilerin en fazla sahip Merkez Kampüs - New Mexico Üniversitesi ile 8 yüksek öğrenim kurumu bulunmaktadır. Bu bir devlet üniversitesidir. Albuquerque ITT Teknik Enstitüsü özel kurumlar arasında öğrencilerin en yüksek numarası vardır.

Albuquerque ABD'nde Yönetim çalışmaları Fen Bilimleri Lisans Dereceleri Okullarla Direkt İletişime Geçin 2019/2020

Devamını oku Daha Az

2 Sonuçlar Yönetim çalışmaları, Albuquerque

Dereceler
Konum
Amerika Birleşik Devletleri
New Mexico
Albuquerque
Eğitim türü
Hız
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
Grand Canyon University

Grand Canyon University Kamu Güvenliği ve Acil Durum Yönetimi Bilim Lisans Programı, yurtiçi güvenlik ve kamu güvenliği sektörleri ile uygunluk sağlarken, öğrencilerin pr ... [+]

Grand Canyon University Kamu Güvenliği ve Acil Durum Yönetimi Bilim Lisans Programı, yurtiçi güvenlik ve kamu güvenliği sektörleri ile uygunluk sağlarken, öğrencilerin profesyonel eğitimine teorik ve uygulamalı bir yaklaşım sağlayan bir lisans derecesi tamamlama programıdır.

Program acil durum yönetiminin temellerini vurgularken, acil durum planlama ve yönetim becerileri ve uygulamalarında disiplinlerarası bir çalışma ortamı sunmaktadır. Diploma adayları arasında acil durum yönetimi, yangından korunma, acil tıbbi müdahale, kolluk kuvvetleri, çevre sağlığı ve güvenliği ve diğer ilgili alanlar da dahil olmak üzere çeşitli alanlardan birinde çalışan ya da çalışmak isteyen kişiler yer almaktadır. Program, araştırma metodolojisinin uygulanmasını vurgular; İletişim becerilerinin kişisel, profesyonel ve kamu düzeyinde kullanılması; Kamu güvenliği ve acil durum yönetimi alanlarında mesleki bilgi ve becerilerin geliştirilmesi.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daha fazla
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Grand Canyon University

Yurtiçi Güvenlik ve Acil Durum Yönetimi lisans programında Lisans, kriz bağlamlarında hazırlık, liderlik ve iletişim uygulama ve anlayışını vurgulamaktadır. ... [+]

Yurtiçi Güvenlik ve Acil Durum Yönetimi lisans programında Lisans, kriz bağlamlarında hazırlık, liderlik ve iletişim uygulama ve anlayışını vurgulamaktadır. Dersler, afetler ve acil durumlar için hazırlanan eleştirel düşünürleri ve etik karar vericileri yetiştirmek için yapılandırılmıştır.

[-]
Amerika Birleşik Devletleri Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daha fazla
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku