BACHELORSTUDIES

Robotik 4 BSc'ler Araştır

Lisans derecesi, kendi alanlarına özgü akademik kurslarını tamamlayan üniversite ve üniversite lisans öğrencilerine verilir. Bazı bilimlere özgü bir derece olduğunu düşünse de, bilimle ilgisiz birçok disiplinde bir BSc veya bir Bachelor of Science verilir.

Robotikte BSc Nedir? Robotik öğrenen öğrenciler, robotik ve mekatronik sistemlerin nasıl tasarlanacağını ve çalıştırmayı öğrenirler. Derecesi öğrencilerin robotik endüstrisinde başarı için önemli gelişmiş entegre mühendislik bilgisi geliştirmeye yardımcı olur. Ayrıca, robotik kontrol sistemlerini nasıl yönettikleri, mekanik, elektronik ve makina uygulamaları hakkında bilgi edinebilirler. İleri Matematik de derece önemli bir bileşenidir.

Robotik öğrencileri, genellikle, zorlu bir analist ve sorun çözenler olur; bu zorluklarla başa çıkabilir ve bulmacaya robotik bir cevap verebilir. Mezunlar birden çok bilgisayar dilini anlar ve teknolojide birçok kariyere yardımcı olabilecek pratik beceriler kazanırlar.

Ortalama bir öğrenci, bireysel yeteneğe ve bulunabilirliğe bağlı olarak, üç ila beş yıl içinde, Robotik Kursunda BSc'yi tamamlayabilir. Katılmak için gereken maliyet, okulun genel ya da özel olup olmadığına ve gerekli dersi tamamlamak için gereken süreye bağlıdır. Yer ayrıca genel öğrenim ücretini de etkileyebilir.

Mezunlar bilim, araştırma ve sanayi alanında kariyer yapabilirler. Bazıları endüstriyel mühendis, diğerleri ise robotik sistemler tasarlayabilir, teşhis mühendisleri olarak çalışabilir veya teknolog olarak öncülük edebilir. Robotik alanında lisans derecesine sahip mezunlar arayan endüstriler arasında, üretim, federal ve devlet endüstrileri ile akademik alanlar bulunur. Öğrenciler daha ileri eğitime devam etmeye, nanoteknoloji, malzeme fiziği veya nano ölçekli bilim konusunda uzmanlaşmış araştırmacı ve tasarımcı olmaya karar verebilirler.

Öğrenciler birçok kolej ve üniversitenin Robotik alanında bir BSc sunduklarını keşfedecek ve tüm dünyada yer alacaklardır. Dereceye doğru ders hazırlayan çevrimiçi okulları da bulabilirsiniz. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

4 Sonuçlar Robotik Filter

Malzeme Fiziği ve Nanoteknolojilerin Bilim Lisansı

Kaunas University of Technology
Litvanya, Kaunas
BSc
01 Feb 2020
<
Tam zamanlı
<
4 yıl
10 Jan 2020
Ingilizce
Kampüs

Malzeme Fiziği ve Nanoteknoloji programı, hem teknolojik bilimler hem de fizik konularında ilgi duyan ve yetenekli öğrenciler için tasarlanmıştır. Bu, İngilizce dilinde iki yö ...

Devamını oku

Mekatronik ve robotik lisans

Vilnius Gediminas Technical University
Litvanya, Vilnius
BSc
Eylül 2020
<
Tam zamanlı
<
4 yıl
Ingilizce
Kampüs

Bu çalışma programının amacı, mekatronik ve robotik sistemlerin tasarlanması, onları işletmek ve entegre mühendislik bilgilerini ileri gerektiren sektöründe çalışmak mümkün ol ...

Devamını oku

Lisans Kontrol Mühendisliği ve Robotik

Poznan University of Technology
Polonya, Poznan
BSc
Ekim 2020
<
Tam zamanlı
<
7 dönem
31 Jul 2016
Ingilizce
Kampüs

Lisansüstü mühendislik çalışmaları, otomasyon ve robotiğin temel problemleri hakkında bilgi sağlar: dinamik sistemler, sinyal işleme, robot kinematik, bileşenler ve endüstriye ...

Devamını oku

Nanoküre bilimi alanında lisans

Northwest Missouri State University
Amerika Birleşik Devletleri, Maryville
BSc
Ocak 2020
<
Tam zamanlı
<
4 yıl
15 Nov 2018
Ingilizce
Kampüs

Nanobilimdeki kapsamlı ana, nanometre büyüklüğündeki yapıların, hücrelerden daha küçük ancak çoğu molekülden daha büyük olan bir çalışmadır. Northwest'te, bu disiplinler arası ...

Devamını oku