BACHELORSTUDIES

ABD'nde Robotik BSc Dereceleri Araştır 2020

BSc ya da Fen Bilimleri Lisans derecesi üç ila beş yıl süren bir lisans eğitimidir. Okula kayıtlı oldukları sürede öğrenciler genel ve uzmanlık dersleri alarak mezuniyet için kredi kazanabilirler.

Robotik, birkaç yıl önce teorik tek bir alan, tüm dünyada sanayi bir dizi için vazgeçilmez hale gelmiştir. Öğrenciler robotik bir kariyer için teknoloji ve gerekli mühendislik kurs için bir temel sağlamak için matematik ve bilim bilgisine sahip olmalıdır.

ABD'de Eğitim esas olarak üç düzeyde gelen kontrolü ve finansmanı ile, kamu sektörü tarafından sağlanan: devlet, yerel ve federal, bu sırayla.ABD'de bir yüksek öğretim düzeyinde eğitim almak ortak gereksinimleri kabul kompozisyon (aynı zamanda amaç veya kişisel bir bildirimde tablosuna olarak da bilinir), kayıtları transkript, tavsiye / referans mektubu, dil testleri yer alacak

ABD'nde Robotik En iyi Fen Bilimleri Lisansı 2020

2 Sonuçlar Robotik, Amerika Birleşik Devletleri Filter

Robotik Mühendisliği BSc

University of Hartford
BSc
<
Tam zamanlı
<
4 yıl
Ingilizce
Kampüs

University of Hartford Robotik Mühendisliği programı ile, büyüyen robotik alanında beceri kazanabilir ve geleceği etkileyebilirsiniz.

Devamını oku

Nanoküre bilimi alanında lisans

Northwest Missouri State University
BSc
<
Tam zamanlı
<
4 yıl
Ingilizce
Kampüs

Nanobilimdeki kapsamlı ana, nanometre büyüklüğündeki yapıların, hücrelerden daha küçük ancak çoğu molekülden daha büyük olan bir çalışmadır. Northwest'te, bu disiplinler arası ...

Devamını oku