BACHELORSTUDIES

Otomasyon 4 Fen Bilimleri Lisans (BSc) İncele

BSc, Bachelor of Science'ın kısaltmasıdır ve bu derece genellikle üç ila beş yıllık bir çalışma süresine sahiptir. Çoğu program, genel eğitim, matematik ve fen dersleri ile seçilmiş bir bilimsel uzmanlık dalında özel dersleri içerir. Bu derece için ön koşul genellikle bir lise diploması veya eşdeğer bir sertifikadır.

Merak ediyor olabilirsiniz, Otomasyonda BSc nedir, neyse? Bu derece robotik ve kendi başına veya minimum insani yardım ile çalışabilen makinelere bakar. Bu tür otomasyon fabrikalarda ve büyük ölçekli performanslarda kullanışlıdır. Bu dereceye başladığınızda herhangi bir mühendislik bilgisine sahip olmanıza gerek olmayabilir, ancak bazı mekansal ve görsel yaratıcılık yararlıdır. Dersler, sistem tasarımı, proje yönetimi, arma ve gerçekçi hareketi içerebilir.

Otomasyon öğrencisi olarak öğrenebileceğiniz bazı beceriler arasında el-göz koordinasyonu, durumsal farkındalık ve iletişim yer alabilir. İyi el-göz koordinasyonu ile fiziksel problemleri daha iyi çözebilirsiniz. Durumsal farkındalık, tehlikeli durumları fark etmenize yardımcı olabilir, iletişim ise başkalarıyla etkileşimin önemli bir parçasıdır.

Bir BA'nın maliyetini etkileyen bazı faktörler arasında okul yeri, çalışmanın konusu ve dışarıdan finansmanın mevcudiyeti yer almaktadır. Bu çaba için bütçenizi belirlerken, ücretler ve tipik kitap ücretleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için kayıt ofisi ile iletişime geçmeyi deneyin.

Otomasyonda, üç ana alt alan vardır: endüstri, eğlence ve yazılım. Birçok endüstride, fabrika hatları hala otomasyona geçiyor. Mevcut makine işletmelerinin yöneticileri genellikle daha verimli olma yollarını ararlar. Bu sektörlerde ve eğlence alanında, otomasyon test cihazı, kontrol mühendisi ve yerinde teknisyen gibi iş başlıklarını arayabilirsin. Otomatik robotik bilgisayar yazılımı üzerinde çalışır, bu yüzden bir yazılım mühendisi veya sorun giderici olarak çalışabilirsiniz.

Birçok okul robot ve otomasyonda derece programları sunmaktadır. Aramanızı daraltmak için, okulu yerel olarak taşımak mı yoksa okula mı gitmek istediğinize karar verin. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

4 Sonuçlar Otomasyon Filter

Lisans Otomatik Kontrol ve Robotik

Poznan University of Technology
BSc
01 Eki 2020
<
Tam zamanlı
<
7 dönem
15 Tem 2020
Ingilizce
Kampüs

Mezunlar, elektronik, telekomünikasyon sistemleri, iletişim ve bilgisayar ağları, mobil iletişim ve multimedya konularında bilgi edinirler. Çeşitli iletişim ve elektronik göre ...

Devamını oku

Otomatik Kontrol BSc

Silesian University Of Technology
BSc
<
7 dönem
Ingilizce
Kampüs

Bu çalışmaların programı Avrupa ülkelerindeki teknik üniversitelerin standartlarına uygundur. Bu, öğrencilerin değişim programlarına katılmalarını ve yabancı üniversitelerde ç ...

Devamını oku

Lisans (Endüstriyel Otomasyon Mühendisliği)

Engineering Institute Of Technology
BSc
13 Tem 2020
<
Tam zamanlı
<
3 yıl
Ingilizce
Kampüs

Yeni endüstrilerin ve teknolojilerin yeniden yapılandırılması ve hızlı bir şekilde büyümesi nedeniyle kritik bir küresel otomasyon, enstrümantasyon ve kontrol mühendisleri sık ...

Devamını oku

Bachelor of Science (Industrial Automation Engineering)

Engineering Institute Of Technology
BSc
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
3&nbsp;-&nbsp;6 yıl
Ingilizce
e-Öğrenme

Many industrial automation businesses throughout the world comment on the difficulty in finding experienced automation engineers despite paying outstanding salaries. The Bache ...

Devamını oku