Filter
Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
Avrupa Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Avrupa Geliştirme Çalışmaları BSc Program Hepsini İncele 2019/2020

BSc ya da Fen Bilimleri Lisans derecesi üç ila beş yıl süren bir lisans eğitimidir. Okuldayken öğrenciler ek eğitim ya da iş fırsatları için farklı kurslar alabilirler.

Kalkınma Çalışmaları sosyal ve ekonomik, politik ve kültürel ve yoksulluk ve güvensizlik üstesinden gelmek için çabalar konu önemli politika zorlukları gibi değişim süreçleri ile ilgili canlı bir alandır. Program istikrarlı bir disiplinler arası sosyal bilim oluşumu sağlar ve bağımsız ve eleştirel sorgulama için öğrencilerin kapasitelerini geliştirir.

Avrupa, dünya 's yedi kıtanın biri, genellikle Avrasya'nın batı ucundaki yarımada olarak bilinir. 10.180.000 (km2), alan regroups 50 ülke ile küçük ikinci kıta,.

Avrupa Geliştirme Çalışmaları Fen Bilimleri Lisans Dereceleri Hepsini İncele 2019/2020

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

2 Sonuçlar Geliştirme Çalışmaları, Avrupa

SOAS University of London

... [+]

İskoç Gelişmiş Highers: AAA İrlanda LC: 5 Yüksek düzeyde konularından 360 puan dereceli C1 veya yukarıda GPA 3.0 ile artı ABD HSGD - 4 5 5 (UCAS A Grubu İki yarıyıl): Gelişmiş Yerleştirme Euro BACC:% 85 Fransız BACC: 15/20 Alman Abitur: 1.5 İtalya DES: 85/100 Avusturya Mat: 1.5 Polonya Mat: 3 genişletilmiş seviye konular da dahil olmak üzere Genel% 80

Minimum Giriş Koşulları: A düzeyi olmayan matematik öğrencileri için GCSE'de minimum Asgari B Grade.

veya herhangi bir bölgenin konu yok ön bilgisi gereklidir.

Yıl 1

[-]
Birleşik Krallık London Singapur Singapore
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Lund University

Bu disiplinler arası lisans programı ekonomik, sosyal ve politik süreçlere ve bunların kalkınma işbirliğine olan bağlarına odaklanmaktadır. Sosyoloji, siyaset bilimi, beş ... [+]

Gelişim Çalışmaları Lisans Programı disiplinlerarasıdır ve ekonomik, sosyal ve politik süreçlere ve bunların kalkınma işbirliğine olan bağlantılarına odaklanmaktadır. Amaç, gelişimin ön koşullarını ve sürecini eleştirel olarak incelemek ve anlamak için gereken bilgiyi sağlamaktır.

Program sosyoloji, siyaset bilimi, beşeri coğrafya ve ekonomik tarih gibi dört farklı disiplinden gelen bilimsel gelenekleri bir araya getiriyor ve bir araya getiriyor. Bu, öğrencilere gelişim çalışmalarına multidisipliner bir bakış açısı sunar ve yukarıda bahsedilen konulardaki bilgilerini derinleştirme fırsatı sunar.

Program modülleri / dersleri

Program, öğrencilerin bir yıl boyunca konuya (dört 15 kredi dersinden oluşur) giriş yapmasını, derinlemesine bir uzmanlık kazanmasını (dört ana disiplinden birinde 30 kredi) ve eni (30 kredilik seçmeli ders) kazanacak şekilde yapılandırılmıştır. İkinci yıl, ayrıca yurtdışında da geçirilebilecek ve iş hayatına yönelik daha fazla uzmanlık ve hazırlık (üç yıl içinde staj yapma veya küçük bir eld çalışması dahil).... [-]

İsveç Lund
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku