BACHELORSTUDIES

Güvenlik 3 Lisans Eğitimleri Hepsini İncele

Yüksekokullar ve üniversiteler, belirli bir dersi kendi tanımladıkları alanda tamamlayan öğrencilere lisans derecesi verirler. Bir BSc veya Bilim Lisans derecesi bilimsel bir disiplin ile ilgili bir dereceyi ifade eder, ancak bilimle ilgisi olmayan pek çok bilgi dalında bir BSc ödüllendirilebilir.

Güvenlikte BSc Nedir? Bu dereceyi takip eden öğrenciler en yeni teknoloji ve siber güvenlik teknikleriyle siber suçlarla mücadele dünyasına girerler. İnsanları kimlik ve veri hırsızlığından nasıl koruyacaklarını, ayrıca iş ve hükümet ağlarını, veri ve bilgileri güvenliğini nasıl sağlayacaklarını öğrenirler. Mezunlar ağ açıklarını nasıl tanımlayacaklarını öğrenirler, bu güvenlik açıklarından ödün verilmeden önce harekete geçerler.

Güvenlik öğrencileri, başarılı bir şekilde dijital adli tıp araştırmalarını gerçekleştirmek için analitik ve örgütsel beceriler geliştirirler. Ayrıca günlük olarak özel ve kişisel bilgilerle anladıklarını anlayan güçlü bir etik anlayışı geliştirebilirler.

Güvenlik alanında BSc almak normalde ortalama bir öğrencinin tam zamana kadar okula devam etmesini tamamlamak için dört yıl alır. Bununla birlikte, her deneyim farklıdır ve bazı öğrenciler daha erken bitirir veya derece kazanmak için daha uzun sürebilir. Öğrenim ücreti, katılan üniversitenin türüne, özel, genel veya çevrimiçi koşullara bağlıdır.

Güvenlik alanında BSc derecesine sahip bir mezun, çok kariyer yolları alabilir. Kurumsal sistem güvenlik mimarları, sistem güvenlik analistleri ve tasarımcıları ve BT sistemleri adli tıp danışmanları ve araştırmacılar olabilirler. Günlük işler yapmak için karmaşık bilgisayar ağı gerektiren büyük ve küçük şirketlerde çalışabilirler. Mezunlar, yerel, eyalet düzeyinde ve federal düzeyde dijital kanun uygulama alanında kariyer aramaya, siyaha ilişkin suçları araştırmaya ve onları suçlayan kişileri yakalamaya karar verebilirler.

Dünyadaki üniversiteler ve üniversiteler Güvenlik alanında bir BSc sunuyor. Online eğitim kurumları da derecesi sunuyor. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

 

3 Sonuçlar Güvenlik Filter

Kurumsal Güvenlik Bilim Lisans (Özel Güvenlik Yönetimi)

Slippery Rock University
BSc
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
4 yıl
Ingilizce
Kampüs

Kurumsal Güvenlik programı, insanları, mülkleri, bilgileri ve ekonomik varlıkları korumak için sizi özel güvenlik yönetimi pozisyonları için eğitir. Organizasyonlar insan yapı ...

Devamını oku

BSc Güvenlik Çalışmaları

Leiden University
BSc
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
3 yıl
01 Nis 2020
Ingilizce
Kampüs

Lisans Çalışmalarında Güvenlik Çalışmaları'nda 21. yüzyılın güvenlik zorluklarını inceliyor ve karmaşık bir dünya için stratejik çözümler geliştirmeyi öğreniyorsunuz. ...

Devamını oku

Kriminoloji / güvenlik çalışmalarında bsc

Kwararafa University
BSc
<
Tam zamanlı
<
4 yıl
Ingilizce
Kampüs

Kwararafa Üniversitesi Wukari 2005 yılında Milli Üniversiteler Komisyonu tarafından Wukari Jubilee olarak lisanslı edilmiştir. ilk ve tek topluluk Nijerya, Taraba Devlet ilk ü ...

Devamını oku