BACHELORSTUDIES

Litvanya'da Elektronik Fen Bilimleri Lisans Programları Karşılaştır 2020

Tüm dünyada akademik kurumlar BSc ya da Fen Bilimleri Lisans derecesi sunmaktadır. Bu lisans derecesi öğrencileri iş yerine ya da daha ileri düzeyde eğitim seçeneklerine hazırlamaktadır. BSc programları genelde üç ila beş yıl sürmektedir.

Elektronik programları öğrencilere elektrik devrelerinin nasıl çalıştığını ve nasıl yaratıldığını öğretmektedir. Devre kabloları üzerinde çalışma yaparken matematik ve fizik dersleri alınabilmektedir. Elektronik öğrencileri, bilgisayar ağları mühendisliği ya da iletişim elektronikleri gibi alanlarda uzmanlık yapmaları mümkündür.

Litvanya, resmi olarak Litvanya Cumhuriyeti Kuzey Avrupa'da bir ülke, üç Baltık ülkelerinin en büyüğüdür. Bu İsveç ve Danimarka doğusunda, Baltık Denizi güneydoğu kıyısında yer alır. Litvanyalılar fazla% 90 en az bir yabancı dil bilen ve nüfusun yarısı çoğunlukla Rusça ve İngilizce iki yabancı dil konuşuyor.

Litvanya'da Elektronik En iyi BSc'ler 2020

2 Sonuçlar Elektronik, Litvanya Filter

Elektronik ve Elektrik Mühendisliği Bilim Lisans

Kaunas University of Technology
BSc
01 Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
3 yıl
31 Ağu 2020
Ingilizce
Kampüs

Bu derece, geleneksel ve modern üretimden tıbbı, güvenlik ve lojistik, iletişim sistemleri ve askeri teçhizata kadar uzanan küresel ve dinamik elektronik endüstrisinin herhang ...

Devamını oku

Lisans - Elektrik ve elektronik mühendisliği - Makine mühendisliği

Hanze University of Applied Sciences - Groningen, the Netherlands
BSc
<
Tam zamanlı
<
3 yıl
Kampüs

Makine Mühendisliği lisans programı, 180 AKTS değerinde üç yıllık bir programdır.

Devamını oku