close

Filtreler

Sonuçları Göster

Diller Fen Bilimleri Lisans Dereceleri Hepsini İncele

Dil bütün kültürlerden halkları birleştiren ortak bir iplik olduğunu. Yorumlamak ve başka bir dil konuşmak için güçlü olmak düşünmek ve tümüyle yeni bir ışık hissetmek yeteneğine sahip olmak demektir. Sadece Diller Science Lisans başka bir dilin yoğun bir çalışma gerektirir, ama buna karşılık yeni bir kültür ile belirlemek için öğrencinin meydan okuyor. Diller… Devamını oku

Dil bütün kültürlerden halkları birleştiren ortak bir iplik olduğunu. Yorumlamak ve başka bir dil konuşmak için güçlü olmak düşünmek ve tümüyle yeni bir ışık hissetmek yeteneğine sahip olmak demektir. Sadece Diller Science Lisans başka bir dilin yoğun bir çalışma gerektirir, ama buna karşılık yeni bir kültür ile belirlemek için öğrencinin meydan okuyor.

Diller BSc nedir? Diller lisans derecesine Kazanç sanayi bir dizi bir gelecek vaat hazırlanmasında ilk adımlardan biridir. Eğer bir hekim, hükümet ajanı veya uluslararası bir işadamı olmak isteyen olsun, bu dilde bir altyapıya sahip kesinlikle gereklidir.

Onların eğitimini ilerletmek ve istihdam artırmak isteyen öğrenciler lisans derecesini elde düşünebilirsiniz. Dil programda bir lisans öğrencilerine yabancı dili keşfetmek ve başka bir kültüre batırılarak olmayı sağlar.Dilleri programın mezunları, farklı kariyer alanlarında çeşitli bilgi uygulamak ve sık sık onların çok dilli yetenekleri daha yüksek bir oranda telafi edilir.

Diller Fen Bilimleri Lisans maliyeti büyük ölçüde öğrencinin katılmak için seçtiği okul bağlı olarak değişir. Öğrenim giderleri de ülkeden ülkeye değişecektir. Birçok okul öğrenci giderlerin maliyetini karşılamak yardımcı olacak olağanüstü mali yardım programları sunuyoruz.

Diller Bilim A Lisans çevirmenler, yabancı dil öğretmenleri ve tercümanları dahil olmak üzere olası iş olanakları, bir dizi kapıları açabilirsiniz. Böyle tıp bilimi veya uluslararası işletme gibi başka önemli alanı ile dil kendi çalışma birleştirmek için seçenler, kendi sektöründe lider olmaya devam edebilirsiniz.Yabancı hizmetleri, bankacılık, devlet kurumları, turizm ve ithalat-ihracat gelişmiş kariyer de bir lisans veya dil gelişmiş bir yüksek lisans ya da doktora derecesine sahip öğrenciler için bir olasılık vardır.

Diller BSc düşündüğünüzden daha kolay sunan bir online programı uygulamak. Aday öğrenciler ev kolaylık seçtikleri okula uygulayabilirsiniz. Aksine yerel okullarla sınırlı olması daha online öğrenme öğrencilere dünyada bulunan okullara erişim sağlar. Şimdi geleceği iyileştiriyorlardı doğru bu önemli adımlar atmak zamanıdır. Sizi bekliyor tüm seçenekleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için kapsamlı çevrimiçi veritabanı keşfedin. Aşağıda program için arama ve kurşun formu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuna başvurun.

Daha Az
İlgili çalışma alanları
arrow_drop_up arrow_drop_down
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
Klaipeda University
Klaipėda , Litvanya

Aşağıdaki çalışma programı sadece İngilizce'deki ortak dilbilimsel çalışmalara dayanmakla kalmaz, aynı zamanda pratik olarak uygulanan İngilizce ve diğer dil (İsveççe, İspanyo ... +

Aşağıdaki çalışma programı sadece İngilizce'deki ortak dilbilimsel çalışmalara dayanmakla kalmaz, aynı zamanda pratik olarak uygulanan İngilizce ve diğer dil (İsveççe, İspanyolca, Almanca) çalışmalarına dayanır ve dilbilimsel bilgiyi uygulayabilecek dilbilimde yetkin uzmanları hazırlamayı amaçlar. ve iki yabancı dilde etkileşim kurarken yaratıcı bir şekilde iletişimsel yeterlilikler. -
BSc
Tam zamanlı
4 yıl
Ingilizce
Kampüs
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın