BACHELORSTUDIES

Denizcilik Teknolojisi 4 BSc Program İncele

Çoğu öğrenci lisans programına giren ve bir derecesini elde ederek eğitime başlamak için karar. Öğrenciler kendi alanında temelleri güçlü bir anlayış kurmak için bu mükemmel bir fırsat olabilir. Bu vakıf bir kariyer inşa etmek mümkündür.

Deniz Teknolojisi BSc nedir? okyanuslar pek çok hayati kaynakları ile tüm gezegeni sağlamak ve deniz teknolojisi tüm gelişmekte olan ve onu korumak ve denizlerimizi yönetmek için kullandığınız teknolojiyi bakımı hakkında olduğunu. Kurslar genellikle deniz teknolojisi, işletme, gemi teknolojisi, lojistik gelişme, balıkçılık ve yetiştiricilik çalışmaları içerir. Bu konular öğrencilere deniz kaynakları ve su ürünleri yetiştiriciliği, deniz hidrodinamik ve deniz mühendisliği olabilir onların uzmanlık, bulmanıza yardımcı olabilir. Eğer uzmanlaşmak karar Ancak, çalışmaların son derece dinamik bir dizi keyfini çıkarabilirsiniz.

Dünya 'ın okyanusların onun çok önemli kaynaklarından biridir.Çoğu hayat doğrudan deniz ortamlarının sağlık bağlıdır. Deniz teknolojisi incelenmesi, gelecekte bir fark yaratmak yardımcı olmak ve bizim en hassas habitatların birini korunmasına yardımcı olmak için doyurucu bir pozisyonda öğrencileri koyabilirsiniz. Buna ek olarak, çünkü majör dünya çapında doğası, tüm dünyadan öğrencileri yararlanabilir.

Lisans derecesi programları maliyet biraz değişir. Birçok faktör giderleri etkileyebilir ve yoğun önceden araştırılmalıdır. Dikkate Yönleri okul, program çalışmanın uzunluğu ve eğitim olacak olan hatta ülkeyi kapsar.

Mezunları için mevcut olan birçok kariyer vardır. denizcilik ve denizcilik endüstrisi deniz teknolojisi profesyonelleri için özellikle yüksek talep var, ama deniz keşif, denizcilik idaresi, nakliye yönetimi, petrol ve gaz sektörlerinde birçok fırsat vardır.Alternatif olarak, öğrenciler deniz teknolojileri araştırma tarafına kendilerini adamaya ve teknoloji ve biyoloji okuyan farklı araştırma istasyonlarında çalışabilirsiniz.

Eğer okyanuslarda ilgileniyorsanız, deniz teknolojisi sizin için mükemmel bir kariyer olabilir. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

4 Sonuçlar Denizcilik Teknolojisi Filter

BSc (Hons) Denizcilik Bilimi (Denizcilik) ile Güverte Cadetship programı

University of Gibraltar
BSc
Oca 2021
<
Tam zamanlı
<
3 yıl
13 Kas 2020
Ingilizce
Kampüs

Bu derece, denizde bir memur olarak bir kariyere başlama fırsatı sağlayacaktır.

Devamını oku

Deniz bilimi lisans

University of the South Pacific USP
BSc
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
3 yıl
Ingilizce
Kampüs

Bu program, büyük ve küçük disiplinlerin olağan program gereksinimlerini takip etmez; bunun yerine disiplin sınırları boyunca ders setleri belirtir.

Devamını oku

Gemi ve Liman Mühendisliği BSc (uzmanlık - Deniz Taşımacılığı Lojistik; Gemi Mimarisi ve Gemi İnşa)

Klaipeda University
BSc
<
Tam zamanlı
<
4 yıl
Ingilizce
Kampüs

Denizcilik ve Liman Mühendisliği mezunları, iyi bir ulaşım ve liman mühendisliği bilgisine sahip ve en son bilgisayarlı bilgi sistemlerini kullanabilen mükemmel uzmanlardır. Ö ...

Devamını oku

Deniz Bilimleri Bilim Lisans

Stony Brook University
BSc
24 Ağu 2020
<
Tam zamanlı
<
4 yıl
Ingilizce
Kampüs

Deniz Bilimleri, biyoloji, fizik ve kimya gibi temel bilimlerin anlaşılmasını ve uygulanmasını gerektiren oldukça disiplinler arası bir alandır. Özellikle, Deniz Bilimleri böl ...

Devamını oku