BACHELORSTUDIES

Kuzey Amerika'da Bulut Bilişim Fen Bilimleri Lisans Programları Hepsini İncele 2020

BSc (Fen Bilimleri Lisans) derecesi genel kursları ve uzmanlık kurslarını birleştiren ve öğrencilere kariyerlerine başlayabilmek için gerekli bilgi ve becerileri kazandıran bir akademik programdır. Bu derece çeşitli disiplinlerde alınabilir ve tamamlaması genelde dört yıl sürmektedir.  

Bulut bilişim, bilgi ve teknoloji ile ilgilenen kişiler tarafından aranan bir eğitim ve iş ve tüketici ortamlarında uzaktan depolama sistemi entegrasyonu uygulamasıdır. Ağ ve sunucu uygulaması ile ilgili bilgiler, genellikle bu programın büyük bir kısmını oluşturan temel yazılım bilgisini destekler.

Günümüz imparatorluklar yerli uygarlıklardan, Kuzey Amerika eller âlimleri sunmak için eğitim fırsatlarının bol vardır. Farklı kültürlerin bir dizi ile dolu, öğrencilerin çok yönlü bir şekilde kendilerini de eğitmek olabilir.

Kuzey Amerika'da Bulut Bilişim BSc'ler Bul 2020

2 Sonuçlar Bulut Bilişim, Kuzey Amerika Filter

Bulut teknolojileri bilim lisans

Full Sail University
BSc
Nis 2020
<
Tam zamanlı
<
20 aylar
Ingilizce
Kampüs

Bu hızlandırılmış lisans programında, idare ve dünya çapında işletmeler ve kurumlara medya zengin bilgi sunmak için kullanılan bulut teknolojileri aşina olmak gerekir. Sizin k ...

Devamını oku

Bulut Bilişim Bilim Lisans

Morgan State University
BSc
Ağu 2020
<
Tam zamanlı
<
4 yıl
Ingilizce
Kampüs
e-Öğrenme

Bulut Bilişimde BS eğitim programı çevrimiçi olarak ve geleneksel bir sınıf ortamında (yüz yüze) sunulmaktadır ve geniş bir kesite yenilikçi, kapsayıcı, uygulamalı, işgücü oda ...

Devamını oku