BACHELORSTUDIES

Türkiye'de Bilgisayar Mühendisliği BSc'ler Bak 2020

Tüm dünyada akademik kurumlar BSc ya da Fen Bilimleri Lisans derecesi sunmaktadır. Bu lisans derecesi öğrencileri iş yerine ya da daha ileri düzeyde eğitim seçeneklerine hazırlamaktadır. BSc programları genelde üç ila beş yıl sürmektedir.

Türkiye, Türkiye resmen Cumhuriyeti, çoğunlukla Batı Asya'da Anadolu ve Güneydoğu Avrupa'da Doğu Trakya üzerinde bulunan, bir kıtalararası bir ülke. Birçok Türk üniversiteleri (kamu ve özel) (Sokrates, Erasmus ve benzeri) Pan-Avrupa öğrenci değişim programlarına katılıyor. Bazıları da çok, Avrupalı ​​olmayan üniversiteler ile anlaşmaları var.

Türkiye'de Bilgisayar Mühendisliği Top BSc Dereceleri 2020

6 Sonuçlar Bilgisayar Mühendisliği, Türkiye Filter

BSc Bilgisayar Mühendisliği

Yasar University
BSc
27 Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
4 yıl
Ingilizce
Kampüs

Öğrencilerimiz, modern bilgi sistemleri alanında deneyimli, bilgisayar kontrollü cihazlar için donanım / yazılım tasarımı ve uygulamasında, hem bilgisayar bilimlerinin hem de ...

Devamını oku

BSc in Computer Science and Engineering

Sabanci University
BSc
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
4 yıl
30 Tem 2020
Ingilizce
Kampüs

Computer Science and Engineering (CSE) Program addresses leading-edge science and technology both with its wide curriculum and research expertise.

Devamını oku

Bilgisayar Mühendisliği Lisans Mezunu

MEF University
BSc
<
Tam zamanlı
<
8 dönem
Ingilizce
Kampüs

MEF University Bilgisayar Mühendisliği Programı, bilgisayar mühendisliği derslerinin sağlam bir çekirdeğini matematik, doğa bilimleri ve mühendislik dersleriyle birleştirecek ...

Devamını oku

Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Lisans

Atilim University
BSc
Eyl 2020
Kampüs

Bilgisayar mühendisliği, bilgisayar sistemlerinin yazılım ve donanım bileşenlerinin tasarım, geliştirme ve bakım ile ilgilenen bir alandır.

Devamını oku

Bilgisayar mühendisliği bsc

Abdullah Gül University
BSc
<
Tam zamanlı
<
4 yıl
Kampüs

Abdullah Gül Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi bünyesinde 2014 yılında kurulmuştur.

Devamını oku

Bilgisayar Bilimi BSc

Ozyegin University
BSc
Eyl 2020
<
4 yıl
Ingilizce
Kampüs

Bilgisayar Bilimi Lisans Programı, 2010 yılının Eylül ayında ilk öğrencilerini ağırladı. Programın ilk yapılanması, dünyada ve Türkiye'de önde gelen bilgisayar bilimleri okull ...

Devamını oku