BACHELORSTUDIES

Zimbabve'de Bilgisayar Bilimi BSc Program Karşılaştır 2020

Tüm dünyada akademik kurumlar BSc ya da Fen Bilimleri Lisans derecesi sunmaktadır. Bu lisans derecesi öğrencileri iş yerine ya da daha ileri düzeyde eğitim seçeneklerine hazırlamaktadır. BSc programları genelde üç ila beş yıl sürmektedir.

Bilgisayar biliminin temeli modern bilgisayarların yaratıldığı zamana kadar dayanmaktadır. Örneğin algoritma için hesaplama yüzyıllardır mevcuttur. Bir Sanskrit algoritma kitabının tarihi M.Ö 800 yılına dayanmaktadır.

Zimbabve yüksek öğrenim sistemi yüksek teknik eğitim hem de dil çalışmaları ile ünlüdür. Sanat ve kültürü de sistemin ve toplumun güçlü bir parçası olarak kalmıştır. Bu çünkü birçok Zimbabve okumak isteyen bu sanat ve kültür olduğunu.

Zimbabve'de Bilgisayar Bilimi Top Fen Bilimleri Lisansı 2020

2 Sonuçlar Bilgisayar Bilimi, Zimbabve Filter

Bilgisayar Bilişim Sistemleri Bilimi Lisansı (4 yıl)

Africa University - Zimbabwe
BSc
<
Tam zamanlı
<
4 yıl
Ingilizce
Kampüs
e-Öğrenme

Bu tam zamanlı ve paralel olarak 4 yıllık bir programdır. Afrika Bilgi Üniversitesi Bilgisayar Bilişim Sistemleri alanında lisans derecesi, bilgisayar dünyası standart gelişti ...

Devamını oku

Bilgisayar Bilimi Lisansı (4 Yıl)

Africa University - Zimbabwe
BSc
<
Tam zamanlı
<
4 yıl
Ingilizce
Kampüs

Afrika Üniversitesi Bilgisayar Bilimi Lisans programı lisans derecesi, açıkça aktarabilir, etkin iletişim kurabilir gerçek dünya standart geliştirme standartlarının kullanımı ...

Devamını oku