BACHELORSTUDIES

Polonya'da Bilgisayar Bilimi Fen Bilimleri Lisansı Bul 2020

BSc ya da Fen Bilimleri Lisans derecesi üç ila beş yıl süren bir lisans eğitimidir. Okuldayken öğrenciler ek eğitim ya da iş fırsatları için farklı kurslar alabilirler.

Bilgisayar biliminin içinde birçok farklı alan bulunmaktadır. Bu alanlardan biri çok soyut olabilecek olan hesaplama karmaşıklığı teorisidir. Bilgisayar grafiği gibi başka alanlar ise, daha somut ve elle yapılan görsellerle ilgilenmektedir.  

Birçok AB ülkesinde olduğu gibi, Polonya AB öğrencilere ucuz, hatta ücretsiz eğitim sunuyor. Aday öğrenciler seçtikleri Lehçe kuruma doğrudan başvurmaları gerekir. Örneğin Varşova Üniversitesi, kendi İngilizce dil kursları için £ 1.300 Yıl başına £ 2,500 ücretleri.

Polonya'da Bilgisayar Bilimi En iyi BSc Dereceleri 2020

2 Sonuçlar Bilgisayar Bilimi, Polonya Filter

Lisans Bilgisayar Bilimleri - Bilgisayar Sistemleri ve Ağları

Warsaw University of Technology
Polonya, Varşova
BSc
Ekim 2020
<
Tam zamanlı
<
8 dönem
15 Jul 2019
Ingilizce
Kampüs

Çalışma alanı, bilgi teknolojisi, kontrol ve robotik, elektronik ve telekomünikasyon alanlarını kapsamaktadır. Warsaw University of Technology Bilgisayar Sistemleri ve Ağlar, ...

Devamını oku

Warsaw University of Technology
Polonya, Varşova
BSc
Ekim 2020
<
Tam zamanlı
<
8 dönem
15 Jul 2019
Ingilizce
Kampüs

Bilgisayar bilimi Bilgisayar bilimi İlk üç dönem için, programın sonraki dönemlerde bilgisayar bilimi ve programlama teknikleri etkili öğrenme sağlar matematik temellerini kap ...

Devamını oku