BACHELORSTUDIES

Moritius'da Bilgisayar Bilimi Fen Bilimleri Lisans (BSc) Bul 2020

BSc (Fen Bilimleri Lisans) derecesi öğrencileri ilerideki kariyerlerine hazırlayan bir lisans eğitimidir. Bu derecedeki kurslar genelde fen bilimlerine yönelik olsa da, fen bilimleri dışındaki alanlarda da BSc eğitimi alınabilmektedir.

Bilgisayar biliminin temeli modern bilgisayarların yaratıldığı zamana kadar dayanmaktadır. Örneğin algoritma için hesaplama yüzyıllardır mevcuttur. Bir Sanskrit algoritma kitabının tarihi M.Ö 800 yılına dayanmaktadır.

Bir ada ülkesi olan Mauritius, bu Afrika ülkesi size üniversitede çalışma olarak en iyi an sunacak. Ülkenin Mauritius ve kıyı hayatında plajları sadece nefes kesici. Rahatlatıcı bir hayat yaşamak ve Mauritius Üniversitesi birinde veya Teknoloji bu eğitim keyfine varacaksınız.

Moritius'da Bilgisayar Bilimi En iyi BSc Program 2020

2 Sonuçlar Bilgisayar Bilimi, Mauritius Filter

Bilgisayar Bilimleri BSc

Unicaf University (MW)
Amerika Birleşik Devletleri, New York + 26 Daha fazla
BSc
Eylül 2020
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
4 yıl
Ingilizce
Kampüs
Online

Dünyayı bilgisayarlarla yönlendiren Bilgisayar Bilimleri alanında bir derece gereklidir. Bilgi işlem ve bilgi teknolojisi, güvenlik, veritabanı ve web geliştirme gibi alanlar ...

Devamını oku

Bsc bilgisayar (sistem mühendisliği)

Middlesex University Mauritius
Mauritius, Vacoas-Phoenix
BSc
Ekim 2020
<
Tam zamanlı
<
3 yıl
Ingilizce
Kampüs

Bilgisayar Bilimi (Sistem Mühendisliği) programı bilgisayar bilimi ve sistem mühendisliği alanlarının temel yönlerini birleştirmeyi amaçlamaktadır. Bu program geliştirme becer ...

Devamını oku