BACHELORSTUDIES

Rochester ABD'nde Bilgisayar Bilimi BSc'ler Araştır 2020

BSc (Fen Bilimleri Lisans) derecesi genel kursları ve uzmanlık kurslarını birleştiren ve öğrencilere kariyerlerine başlayabilmek için gerekli bilgi ve becerileri kazandıran bir akademik programdır. Bu derece çeşitli disiplinlerde alınabilir ve tamamlaması genelde dört yıl sürmektedir.  

Bilgisayar bilimi, teknolojik gelişmelerin hız kazanmasıyla sürekli genişleyen bir eğitim alanıdır. Tanım olarak kodlamaya pratik ve bilimsel olarak yaklaşım anlamına gelmektedir. Bu, bilgiyi alma, işleme ve sunma ile ilgilenen algoritmaları içermektedir.    

ABD'de Eğitim esas olarak üç düzeyde gelen kontrolü ve finansmanı ile, kamu sektörü tarafından sağlanan: devlet, yerel ve federal, bu sırayla.ABD'de bir yüksek öğretim düzeyinde eğitim almak ortak gereksinimleri kabul kompozisyon (aynı zamanda amaç veya kişisel bir bildirimde tablosuna olarak da bilinir), kayıtları transkript, tavsiye / referans mektubu, dil testleri yer alacak

Roanoke, bağımsız bir şehir Virginia Commonwealth yer almaktadır. Şehirde Yükseköğretim kurumları durumlarda bir dizi 2 yıl ve 4 yıllık lisans programları çalıştırmak.

Rochester ABD'nde Bilgisayar Bilimi Fen Bilimleri Lisans Dereceleri Okullarla İletişime Geçin 2020

1 Sonuçlar Bilgisayar Bilimi, Rochester Filter

Bilgisayar Bilimi BSc

The College At Brockport State University Of New York
BSc
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
4 yıl
Ingilizce
Kampüs

Modern donanım / yazılım ürünlerine ve uygulamalarına uygun bir şekilde maruz kalarak Brockport'daki The College'de, Advanced Computing (AC) ve Computer Science (CSC) Yazılım ...

Devamını oku