BACHELORSTUDIES

Los Angeles ABD'nde Bilgisayar Bilimi Fen Bilimleri Lisans Dereceleri Bak 2020

BSc ya da Fen Bilimleri Lisans derecesi üç ila beş yıl süren bir lisans eğitimidir. Okula kayıtlı oldukları sürede öğrenciler genel ve uzmanlık dersleri alarak mezuniyet için kredi kazanabilirler.

Bilgisayar bilimi için temeller yıllarca var olmasına rağmen, son yüzyılda en önde gelen teknolojinin geliştirilmedi. 1940'lı yıllarda bilgisayar makinaları yapılmıştır.

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Efsanevi Hollywood'un ev olmasının yanı sıra, Los Angeles ABD'de ikinci büyük şehri ve Kaliforniya eyaletinde en büyüğüdür. Daha önce iki kez Olimpiyat oyunları ev sahipliği yapmış ve 80 ilçe ve mahalleleri ayrılmıştır. Kent üç devlet üniversitesi ve diğer kurumlar bir dizi ev sahipliği yapmaktadır.

Los Angeles ABD'nde Bilgisayar Bilimi Fen Bilimleri Lisansı Okullarla İletişime Geçin 2020

1 Sonuçlar Bilgisayar Bilimi, Los Angeles Filter

Ekonomi, Yönetim ve Bilgisayar Bilimleri Lisans Mezunu

University Bocconi
BSc
<
Tam zamanlı
<
3 yıl
Ingilizce
Kampüs

Bu BSc, günümüzün dijital devriminin en uç noktasında eşsiz bir programdır. Uluslararası ilk lisans programları arasında, sayısal yeteneklerin ve titiz düşünme kombinasyonunun ...

Devamını oku