BACHELORSTUDIES

Filipinler'de Bilgi Teknolojisi BSc Program Bak 2020

BSc (Fen Bilimleri Lisans) derecesi genel kursları ve uzmanlık kurslarını birleştiren ve öğrencilere kariyerlerine başlayabilmek için gerekli bilgi ve becerileri kazandıran bir akademik programdır. Bu derece çeşitli disiplinlerde alınabilir ve tamamlaması genelde dört yıl sürmektedir.  

Bilgi teknolojisi alanı, elektronik verilerin yaratılması, saklanması, gönderilmesi ve işlenmesi üzerine odaklanmaktadır. Bu eğitim öğrencilere farklı uygulamaları öğrettiği gibi, programlama gibi beceriler de öğretmektedir.

Birçok iyi Filipinler insanlar ve onların yaşam tarzları seviyorum. Burada eğitim de size Yerel College Üniversitesi, Devlet Üniversitesi ve College ya da Filipinler Üniversitesi'nde üniversite ders üstlenmek gibi insanların kültürü ile karışarak öğrenmek yardımcı olabilir. Filipinler uluslararası öğrenciler için daha kolay hale getirecek dünyanın en büyük üçüncü İngilizce konuşan bir ülkedir.

Filipinler'de Bilgi Teknolojisi Top Lisans Eğitimleri 2020

2 Sonuçlar Bilgi Teknolojisi, Filipinler Cumhuriyeti Filter

Bilgi teknolojisi bilim lisans

Mapúa Institute of Technology
BSc
Kas 2020
<
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs

Bu program, donanım, yazılım, donanım yazılımı, hizmet ve destek kullanımının çalışma ve geliştirme ile ilgilidir

Devamını oku

Bilgi teknolojisi bilim lisans

Silliman University
BSc
Kas 2020
<
Tam zamanlı
<
4 yıl
Ingilizce
Kampüs

1999 yılında, UFCC hizmetleri daha CBA ikinci bilgisayar derece sunan, Bilgi Teknolojisi Bachelor of Science kapsayacak şekilde genişletildi.

Devamını oku