BACHELORSTUDIES

Bilgi Teknolojileri Yönetimi 6 BSc'ler Bul

Bir Bachelor of Science veya BSc, genellikle birçok üniversite ve kolej tarafından sunulan dört veya beş yıllık bir eğitim programıdır. Uzmanlık eğitimi, tek bir fen alanına odaklanır ve öğrencinin bu disiplin konusunda uzmanlaşmasına yardımcı olabilir.

Bilgi Teknolojisi Yönetiminde BSc Nedir? Bu programlar, bilgisayar bilimleri ile sistem operasyon yönetimini karıştırarak bir arada iki çalışma alanını birleştirmektedir. Kurslar, ağ standartları, veritabanı yönetim sistemleri ve bilgi analizi ve organizasyonunu içerebilir. Öğrenciler ayrıca mesajlaşma sistemleri, ağ protokolleri ve teknolojik problem çözme gibi sınıfları seçebilirler.

BT yönetimi mezunları, genellikle, çeşitli iş hayatlarında onlara yardımcı olabilecek, proje yönetimi, organizasyonu ve verileri analiz etme becerilerini geliştirir. Ayrıca detaylara, yaratıcı düşünmeye ve sorunları belirlemeye özen gösterebilirler.

Lisans almak için ders almak için gereken maliyetler üniversiteler arasında değişebilir. İlgili öğrencilerin bir program bulmaları ve en yeni programlar, bilgi ve masraflar için okulla irtibat kurmaları önerilir.

Bilgisayarlar, bilgi teknolojileri yönetimi mezunlarının BSc'lerinin genellikle çok çeşitli kariyer seçeneklerine sahip olduklarını gördükleri iş dünyasının büyük bir bölümüdür. Bazıları özel iş ve sanayi seçebilirken diğerleri yerel, eyalet veya federal hükümet BT departmanlarında istihdam buluyor. Belli meslek unvanlarına, bilgi şebekesi yöneticisi, sistem mühendisleri, uygulama geliştiricisi veya BT uzmanı dahildir. Diğerleri webmaster, bilgi analisti veya enformasyon sorumlusu olarak pozisyon bulabilir. Kariyer, kamu hizmetleri şirketleri veya kablo sağlayıcıları gibi özel şirketlerde de bulunabilir.

Bilgi teknolojisi yönetimi alanında lisans derecesine sahip dersler, kampüs içerisinde ve dünyanın dört bir yanındaki üniversitelerde çevrimiçi olarak erişilebilir olabilir. Çalışan bireyler ya da bir üniversiteden uzakta yaşayanlar için çevrimiçi sınıflar önerilir. İhtiyaçlarınıza uyacak bir eğitim dersi bulmak için, aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

6 Sonuçlar Bilgi Teknolojileri Yönetimi Filter

BSc (Hons) İşletmeler için BT Yönetimi

Alliance Manchester Business School - The University of Manchester (UG Programmes)
BSc
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
3 yıl
English
Kampüs

Önde gelen küresel mavi çipli işverenlerle işbirliği içinde geliştirilen bu derece, becerileri iş ve BT arasındaki zorlu orta noktayı kapsayan 'ideal bir mezun' yaratmayı amaç ...

Devamını oku

Bilgi Teknolojileri Yönetimi Bilim Lisans

American University In the Emirates
BSc
<
4 yıl
Ingilizce
Kampüs

CCIT, Bilgi Teknolojileri Yönetimi alanında uzmanlaşmış bir program sunmaktadır. Program, bilişim sektöründe kariyerlerini oluşturmada öğrencilere yardımcı olmak için bilgi te ...

Devamını oku

Bilgi teknolojisi bilim (bsc) ve lisans (o) (ağ sistemleri)

Accra Institute Of Technology
BSc
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs

Bilgi Teknolojisi Programın amaçları - in-line AIT misyonu ile, uluslararası benchmarked müfredat kullanarak Bilgi Teknolojisi yüksek kalibreli mezunları üretmektir.

Devamını oku

Bilgi teknolojisi bilim lisans

Boutique Universities Consortium
BSc
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
8 dönem
Ingilizce
Kampüs
e-Öğrenme

Bilgi teknolojisi lisans teorik anlayış ve bir kuruluşun teknik kaynaklarının geliştirilmesi ve yönetilmesi konusunda teknik uzmanlık sağlar.

Devamını oku

Bilgi teknoloji yönetimi bilim lisans

University Of Professional Studies Accra
BSc
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs

2017/2018 Akademik Yılı için Üniversitedeki Lisans Programlarına kabul başvurusu açık olduğunu umut eden adaylar ve genel halk için bilgi verilmektedir.

Devamını oku

Bilgi teknolojisi ve multimedya lisans / yüksek lisans derecesi

Universidade de Ciências Aplicadas de Castelo Branco
BSc
<
3 yıl
Portuguese
Kampüs

Mesleki Eğitim, tasarlamak, uygulamak ve yazılım uygulamaları ve bilgi sistemlerini korumak mümkün, ve özellikle uygulama ve multimedya içeriğinin geliştirilmesi için uygundur ...

Devamını oku