BACHELORSTUDIES

Çin'de Bilgi Sistemleri Fen Bilimleri Lisans (BSc) Hepsini İncele 2020

BSc ya da Fen Bilimleri tamamlaması genelde üç ila beş yıl süren bir lisans programıdır. Eğitimleri sırasında öğrenciler ilerdeki iş ya da okul hayatlarında ihtiyaç duyacakları bilgi ve becerileri kazanmaktadırlar.

Bilgi sistemleri öğrencilere işletme ve bilgisayar bilimleri derslerini beraber sunarak, bu iki bilginin pazarlama, işletme ve popüler endüstrilerdeki farklı kariyerlerde nasıl uygulanacağını öğretmeyi amaçlamaktadır.

Eğitim bakanlığı Çin'de eğitim çalışır. Hükümet genellikle teknik ve devlet üniversitelerinde yüksek öğrenim için kısmi finansman sağlamaktadır. Çin hükümeti de mesleki beceriler ile öğrencilerin yeteneklerini beslemek sağlar akademik müfredat geliştirmiştir.

Çin'de Bilgi Sistemleri Top BSc Dereceleri 2020

3 Sonuçlar Bilgi Sistemleri, Çin Halk Cumhuriyeti Filter

BSc Bilgi ve Bilgisayar Bilimi

Xi'an Jiaotong-Liverpool University
Çin Halk Cumhuriyeti, Suzhou
BSc
Eylül 2020
<
Tam zamanlı
<
3 yıl
Ingilizce
Kampüs

Bu program, araştırma, geliştirme ve teknik destek için bilgisayar tabanlı bilgi ve teknik beceriler ile donatmak için tasarlanmıştır. Öğrenciler pratik problemleri çözmek ve ...

Devamını oku

Mühendislik Bilim Lisans - Elektronik (BSc)

University of Southern Denmark
Danimarka, Odense + 13 Daha fazla
BSc
Eylül 2020
<
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs

Elektronik Mühendisi olarak, araçlar, endüstriyel sistemler, enerji kontrol sistemleri ve otonom sistemler için elektronik ekipman tasarlayıp geliştirebileceksiniz.

Devamını oku

BSc Bilgi Yönetimi ve Bilgi Sistemi

Xi'an Jiaotong-Liverpool University
Çin Halk Cumhuriyeti, Suzhou
BSc
Eylül 2020
<
Tam zamanlı
<
3 yıl
Ingilizce
Kampüs

Bu program, öğrencileri e-finans ve e-ticaret ile ilgili bilgi ve becerilerle donatmak, bilişim, finans yönetimi ve ekonominin temel kavramlarını öğrencilere benzersiz bir per ...

Devamını oku