İşletme Mühendisliği BSc Program Hepsini İncele

Bilim (Lisans) derecesi bir lisans genellikle dört yıl sürer, bir üniversitede, dersler bir dizi alarak kazanılır. Böyle matematik, fen ve dil gibi genel üniversite gereksinimleri, iki yıl, faiz, ya da büyük alanında çalışmayı detaylı iki yıllık tarafından takip edilmektedir. Bilimleri Lisans ardından, bireysel lisansüstü eğitim kayıt veya işgücü girebilirsiniz. İş… Devamını oku

Bilim (Lisans) derecesi bir lisans genellikle dört yıl sürer, bir üniversitede, dersler bir dizi alarak kazanılır. Böyle matematik, fen ve dil gibi genel üniversite gereksinimleri, iki yıl, faiz, ya da büyük alanında çalışmayı detaylı iki yıllık tarafından takip edilmektedir. Bilimleri Lisans ardından, bireysel lisansüstü eğitim kayıt veya işgücü girebilirsiniz.

İş Mühendisliği bölümünden nedir? İş Mühendisliği bir Lisans yaratıcı avantajı ile iş dalmak için mezun sağlayacak bir derecesidir. Bu derecesine sahip kişiler genellikle iş ve pazarlama dünyasında düşünürlerini kenar kesim vardır. Onlar sadece parlak fikirleri var, ama teşekkürler onların eğitim, onlar da bunları uygulamak için biliyorum. Kurslar genellikle onun hedeflerine bir program hazırlamak için öğrenci sağlayan seçmeli çok sayıda içerir.Küresel nasıl iş süreçlerini düzene çarşı, ve nasıl değişim etkin bir şekilde getirmek için hakkında bilgi edinmek için bekliyoruz.

Bu derecesi ile mezunları iş dünyasında arzu edilir. yaratıcı bir çizgi ve iş süreçlerinin güçlü bir çalışma bilgisine sahip bir iş kişi İşletme Mühendisliği bölümünden lisans aldıktan sonra daha fazla para kazanmak için bir şans olabilir.

Maliyetler programın konumu ve uzunluğuna göre değişiklik göstermektedir. Seçtiğiniz üniversite ile soran ilgili maliyetlerin emin olmak için en iyi yoldur.

iş mühendisliğinde kariyer rekabet vardır. Analistler, pazarlamacılar ve iş yazarlar bu derecesi ile ödüllendirici bir kariyer bulabilirsiniz. Hemen hemen büyük bir şirket, her tür süreçlerini hızlandırmak ve onların alt satırında geliştirmek için bir iş mühendisi ihtiyacı var. İş arayanlar, üretim, perakende veya bankacılık gibi, özellikle onlara hitap eden bir alan seçmek mümkün olabilir.

İş mühendislik gelişmekte olan bir alandır.BSc Kazanç başarılı bir kariyer içine mezunları mancınık olabilir. Daha fazla bilgi edinmek için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
The Hong Kong Polytechnic University Department of Industrial and Systems Engineering
Hong Kong

Bu şema, iş süreçleri, bilgi akışları, organizasyon yapısı, bilgi sistemleri, lojistik sistemler, tesis tasarımı, tedarik zinciri yönetimi ve operasyon yönetimi alanlarında lo ... +

Bu şema, iş süreçleri, bilgi akışları, organizasyon yapısı, bilgi sistemleri, lojistik sistemler, tesis tasarımı, tedarik zinciri yönetimi ve operasyon yönetimi alanlarında lojistik ve kurumsal faaliyetlerin kapsamlı bir eğitimini vermektedir. Ayrıca, bugünün modern lojistik ve işletme ortamında işletmelerin etkin tasarım, planlama ve verimli çalışması için kritik öneme sahip temel yönetim ve işletme becerileri ile donatıyor. -
BSc
Tam zamanlı
4 yıl
Ingilizce
Kampüs