BSc Eğitim, Montessori Konsantrasyonu

Genel

Program açıklaması

Lisans derecesine başlayan öğrenciler için

Montessori eğitim yoğunluğu ile lisans derecemiz, eğitim öğrencileri için olağanüstü bir fırsat sunmaktadır. Bir programda üç kimlik kazanabilirsiniz:

 • Erken Çocukluk veya İlköğretim lisans derecesi
 • Montessori Uluslararası (AMI) Diploması Derneği
 • Devlet öğretim sertifikası

Program, University of Hartford Capitol Bölgesi Eğitim Konseyi (CREC) tarafından yönetilen bir AMI öğretmen eğitim merkezi olan Montessori Eğitim Merkezi Kuzeydoğu (MTCNE) arasındaki bir ortaklıktır.128368_girls-on-desk-looking-at-notebook-159823.jpg

Binbaşı Hakkında

Montessori konsantrasyonu ile Bachelor of Science programımız size esnek kariyer seçenekleri sunan birçok avantaj sunar:

 • Global: AMI Montessori diplomanız dünya çapında tanınır ve uluslararası öğretmek için bir “pasaport” sağlar.
 • Ulusal: Programımız, 45 diğer eyalet tarafından tanınan Erken Çocukluk veya İlköğretimde Connecticut öğretmen sertifikası sağlar.
 • Yerel: Greater Hartford bölgesindeki birçok kamu ve özel Montessori okulunda sınıf deneyimi kazanacaksınız.
 • AMI öğretmen eğitim merkezi olan Kuzeydoğu Montessori Eğitim Merkezi'nde (MTCNE) güzel Montessori kampüsümüz hakkında bilgi edinin.
 • Montessori eğitim öğrencileri için burs desteğinden yararlanın .

program

Montessori Çalışmaları ile Lisans derecesi en az 138 kredidir:

 • 30 kredi AMI eğitimi içerir
 • Montessori çalışmalarında AMI eğitimini destekleyen ek kurslar
 • Dört yılda tamamlanacak şekilde tasarlanmıştır
 • Gözlem ve uygulama öğretim bileşenleri

Başarılı tamamlama şunlarla sonuçlanır:

 • BSess Montessori Çalışmaları ile Erken Çocukluk veya İlköğretim
 • AMI Diploması - İlköğretim (3-6 yaş) veya İlköğretim (6-12 yaş)
 • CT Eyalet Eğitim Sertifikası - Erken Çocukluk # 113 veya İlköğretim # 305

Lisans Derecesi Gereksinimleri

Montessori Çalışmaları ile Bachelor of Science derecesi en az 138 kredidir. Öğrenciler Erken Çocukluk Eğitimi veya İlköğretim lisans derecesini seçerler.

Herhangi bir lisans eğitimi anadalının bir parçası olarak onaylı bir konu alanı anadalının olması gerekir. Montessori programındaki öğrenciler, Montessori Çalışmaları'nda bir konu alanı alırlar.

Kariyer Görünümü

Montessori öğretmenleri dünya çapında yüksek talep görüyor. ABD'de hem kamu hem de özel sektörde yaklaşık 4.500 Montessori okulu ve dünya çapında 20.000'den fazla okul var. Eğitimli Montessori öğretmenleri için yüzlerce iş ilanı her yıl doldurulmaktadır.

Tüm çocuğa bağlılık

Tüm çocuğa odaklanan, akademisyenleri, sosyal becerileri, yaşam becerilerini, doğal dünyayı ve öğrenme sevincini odaklayan bir eğitim yaklaşımıyla ilgileniyorsanız, Montessori sizin için doğru olabilir.

Montessori öğretmenleri, tüm çocuğun gelişimine ve çocukların ve gençlerin küresel toplumumuzdaki yerlerini ve katkılarını anlamalarına yardımcı olmayı taahhüt ederler. Montessori, eğitimi sadece bilgi ve becerileri aktarmaktan ziyade nesiller boyu daha iyi bir dünyaya götüren bir sosyal reform hareketi olarak gördü.

Derneği Montessori Internationale'in (AMI) Cesur Hedefinin bir parçası olarak, önümüzdeki birkaç yıl içinde AMI eğitimli öğretmenleri önemli ölçüde artırmayı umuyoruz. University of Hartford ve Montessori Eğitim Merkezi Kuzeydoğu programları, mevcut ve beklenen yeni Montessori öğretmen pozisyonlarında çalışmak için daha fazla AMI öğretmeni hazırlayacak.

kabul

Eğitim Bakanlığı'ndaki programlara kabul edilmek için 16 ünite ortaöğretim dersi beklenmektedir ve aşağıdakileri asgari düzeyde içermelidir:

 • İngilizce, 4 adet
 • Sosyal bilgiler, 2 adet
 • Yabancı dil, 2 adet
 • Bilim, 2 adet
 • Matematik, 2 adet (1 adet cebir dahil)
 • Diğer akademik konular, 4 adet

Profesyonel Program Gereksinimleri

Eğitim öğrencileri ikinci sınıfın güz döneminde mesleki programa kabul için başvurmalıdır. Profesyonel program kabul şartları şunları içerir:

 • SAT, ACT veya Praxis Core puanları. Üniversite kabul için SAT, ACT veya Praxis puanlarına ihtiyaç duymasa da, Connecticut Eyaleti sertifikasyon öğretimi için bu puanları talep etmektedir.
 • Birikimli not ortalaması 3,0 veya daha yüksek.
 • Doldurulan görevler görüşme formu.

Finansal Yardım ve Burslar

Mali yardım ve öğrenim yardımı, hak kazananlar için mevcuttur. Mali yardım sürecine başlamak için, lütfen University of Hartford okul kodunu kullanarak Öğrenci Mali Yardım için Ücretsiz Başvuruyu (FAFSA) doldurun.

Üniversitenin mali yardımına ek olarak, Montessori'ye özgü burslar, James Walton Montessori Burs Fonu'nun cömertliği ile elde edilebilir. Walton Montessori bursu olarak değerlendirilmek için lütfen şu üç maddeyi tamamlayın:

 1. Kişisel bir deneme: Makaleniz herhangi bir uzunlukta olabilir, ancak sizi Montessori programına katılmaya hazırlayan ilgili kişisel ve / veya profesyonel arka plan bilgilerini ve deneyimlerini içermelidir. Bu deneyimler, öğrenme hakkında bir hikaye, aldığınız bir sınıf, Montessori ile kendi deneyiminiz veya tanıdığınız birinin deneyimini içerebilir.
 2. Referanslar: Lütfen üç referansın adını, e-postasını ve telefon numaralarını girin. Onlarla iletişime geçeceğiz; tavsiye yazmak zorunda değiller.
 3. Röportaj: Program personeli veya öğretim üyesi ile planlanmış bir röportaj yapacaksınız.

Bu program için son başvuru tarihi nedir?

University of Hartford birinci sınıf öğrencisi kabul başvuruları Eylül ayı sonlarından itibaren "sürekli" olarak kabul edilir. Federal Yardım için Ücretsiz Başvuru (FAFSA) başvurusu için son başvuru tarihi 15 Şubat'tır.

Son Güncelleme Oca 2020

Okul Hakkında

At the University of Hartford, we help you make your mark on the world. A unique combination of challenging academics, exceptional faculty, student life, and support will guide you through your colleg ... Devamını oku

At the University of Hartford, we help you make your mark on the world. A unique combination of challenging academics, exceptional faculty, student life, and support will guide you through your college career. So, why UHart? Because we have it all. Daha Az