BSc (Hons) Hesaplama

Genel

3 konum mevcut
Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

İzahnameyi indir

Regent İş Demektir

Bilgi İşlem Alanında BSc (Hons), odaklı dikkat, endüstri anlayışı ve mükemmel BT kaynakları ile sizi desteklemek için tasarlanmış esnek ve kapsamlı bir lisans kursu.

Uzmanlıklara ve potansiyel kariyer seçeneklerine kendi yolunuzu çizin ve uzman öğretim kadrosunun özel yardımı ile tam lisans programına geçin.

Neden bir hesaplama derecesi yapmalı?

Bu ilgi çekici ve esnek ders diğer çalışma anahtar unsurları çizer Pathways size geniş kapsamlı, sanayi bilgili programı vermek.

İlerledikçe, kişisel ilginizin ve güçlü yanlarınızın olduğu veya kariyerinizi veya çalışma hedeflerinizi destekleyen konunun yönlerini 'büyütme' şansınız olacak.

Kasıtlı olarak küçük sınıf boyutları ile, birçoğu geniş kapsamlı içgörü ve deneyime sahip özel ve coşkulu öğretim görevlilerimizle size daha anlamlı ve kişiselleştirilmiş bir etkileşim sunabiliriz.

Bu arada, misafir konuşmacılar ve öğretim görevlileri, endüstri ayarlarından oldukça alakalı ve güncel girdilere erişmenizi sağlar.

Neden Regent College London ?

  • Grup ve bire bir destek sunan son derece bilgili öğretim görevlileri, ihtiyaç duyduğunuzda başarılı olmak için ihtiyaç duyduğunuz yardım ve tavsiyeye erişebilmenizi sağlar.
  • Endüstri ve iş dünyasından konuk konuşmacılar, soru sormanıza, bir tartışmaya katılmanıza ve bilgi, tavsiye ve rehberliklerinden yararlanmanıza olanak tanır.
  • Gündüz, akşam ve hafta sonu zaman çizelgeleri içeren esnek çalışma seçenekleri, çalışmanızı kişisel ve / veya mesleki taahhütlerinize uygun hale getirmenizi sağlar.
  • Olağanüstü öğretim ekibimizin tüm dikkatini tam olarak alabilmenizi ve bunlardan yararlanmanızı sağlayan küçük sınıflar.
  • Londra'nın canlı batı ucunun kalbinde mükemmel kütüphane ve BT olanakları, Wi-Fi ve iyi döşenmiş öğretim, öğrenme ve çalışma alanları sunan merkezi bir konum.

İlerleme Olanakları

Bilgisayar teknolojilerinin modern yaşamın her alanında daha büyük bir rol oynamasıyla, mezunlar yeteneklerini geniş bir sektör yelpazesinde yüksek talepte bulmaktadır.

Bir hesaplama derecesi teorik çalışma ve programlama, sistemler, veritabanları, bilgisayar platformları, web sitesi üretimi ve ağ oluşturma gibi konuya özgü becerileri öğrenebileceğiniz pratik projeleri birleştirir.

Bir hesaplama derecesinin size sağlayabileceği yumuşak beceriler, hepsi işverenler tarafından aranan iletişim, liderlik ve örgütsel becerilerdir.

Bu nitelikle ne yapabilirim?

Bilgisayar becerileri bugünün dünyasında çok önemlidir. Bilgi işlem küresel bir faaliyettir ve mezunlar dünyanın herhangi bir yerinde istihdam edilebilir. Mezun olan alanlardan bazıları ağ tasarımı, programlama, web geliştirme, yazılım uygulaması, etkileşimli çoklu ortam rolleri, BT desteği, danışmanlık ve operasyonlar, E-ticaret ve iş analizidir.

Bazı tipik işverenler BT danışmanlığı ve BT servis sağlayıcılarını içerir, ancak çoğu işletme etkili bir şekilde çalışmak için bilgisayarlara güvendiğinden, telekomünikasyon, havacılık ve savunma, finansal hizmetler, perakende, sağlık, imalat ve kamu ve üçüncü sektörler arasında fırsatlar da vardır.

Bu dereceyi tamamladıktan sonra, web tasarımı veya BT danışmanlığı sunan kendi işinizi kurmayı da seçebilirsiniz.

Giriş koşulları

  • UCAS Puanları: 96
  • Seviye 3: Herhangi bir konu kabul edilebilir
  • GCSE: Beşinci sınıfta C veya üstü / 4. sınıftan 9'a
  • IELTS: 6.0, herhangi bir grupta 5.5'ten az olmayan (yerel olmayan hoparlörler)

GCSE / A Seviyeleri çalışmadıysanız ve geleneksel olmayan giriş niteliklerine veya ilgili iş deneyimine sahipseniz, başvurunuzu değerlendirmekten memnuniyet duyarız. Kabul sürecinin bir parçası olarak bir görüşmeye katılmanız istenecektir.

Bu kursa giriş şartlarını yerine getirmiyorsanız, lütfen Hazırlık Yılı ile BSc (Hons) Hesaplamasını dikkate alın (UCAS kodu: G511).

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Regent College Higher Education is a leading provider of industry-related higher education. We are a diverse community active in promoting learning and education, with an established record of success ... Devamını oku

Regent College Higher Education is a leading provider of industry-related higher education. We are a diverse community active in promoting learning and education, with an established record of success rates within UK Higher Education. You will experience an exciting time of study and interaction within an environment geared to draw the best from students, supported by a dedicated team of professionals at all levels who always put students first! Daha Az
Wembley , Londra , Londra , Harrow , Londra + 4 Daha fazla Daha az