BSc (Hons) Ekonomi ve Finans

Genel

Program açıklaması

Uygulamalı ekonomik ve finansal analizdeki beceriler dünya çapında işverenler tarafından değerlendirilmektedir. Bu lisans derecesi, finansal kurumlar ve ticari kuruluşlar içindeki karmaşık sorunları çözmenize yardımcı olur.

Neden bu dersi seçmelisiniz?

BSc (Hons) Economics and Finance, araştırma ve analiz yapma, karmaşık finansal veri kaynaklarını kullanma, sorunları teşhis etme ve uygulamalı bir ekonomistten beklenen üst düzey kararları alma konusunda uzman olmanıza yardımcı olur. Bu derece, Birleşik Krallık'taki menkul kıymetler ve yatırım mesleğinin en büyük ve en saygın meslek organı olan Menkul Kıymetler ve Yatırım Kurumu (CISI) tarafından onaylanmıştır.

Bu kurs sizin için mi?

Profesyonel profilinizi yükseltmek istiyorsanız, BSc (Hons) Economics and Finance sizi önde gelen işverenlerle yakın temas halinde buluyor. Çalışmalarınızın para birimini arttırmak için gerçek dünya vaka çalışmaları, pratik senaryolar, konuk dersleri ve danışmanlık projeleri sunarlar.

Nasıl öğreneceksin

Dersler, problem çözme seminerleri, grup çalışması, vaka çalışması analizi ve bilgisayar laboratuarı çalışmalarından oluşan zorlu bir kombinasyon kullanıyoruz. Bloomberg Finansal Piyasalar Laboratuvarımızda pratik senaryolar, kendi yatırım portföyünüzü takip etmekten ve ticaret mücadelesi yarışmalarına katılmadan Bloomberg Finansal Piyasalar Laboratuvarımızdaki güncel bilgileri analiz etmeye kadar olacaktır.

Fırsatlar ve deneyimler

İsteğe bağlı olarak yerleştirme veya staj - İngiltere veya yurtdışında - işyerinde etkili ekonomik ve finansal analizleri takdir etmenize yardımcı olur. Yurtdışındaki kısa çalışma ziyaretlerimize katılma veya uluslararası ortaklarımızdan biriyle çalışarak zaman geçirme şansı da var.

Kariyer ve istihdam edilebilirlik

Ekonomi ve Finans mezunları için sürekli bir talep vardır, bu nedenle kariyer derecelerini yerine getirme konusunda size yardımcı olur. Bilgi birikiminiz dünya çapında kamu, özel ve gönüllü sektörlerde değerlendirilecektir. Uluslararası ticaret, danışmanlık ve finans alanındaki rollerin yanı sıra, devlet dairelerinde, kalkınma ajanslarında ve kar amacı gütmeyen kuruluşlarda fırsatları güvence altına alabilirsiniz.

Son Güncelleme Ağu 2019

Okul Hakkında

Here at the University of Derby, we believe anything is possible. With a broad range of courses at foundation, undergraduate and postgraduate level, we can help you get your career off to a great star ... Devamını oku

Here at the University of Derby, we believe anything is possible. With a broad range of courses at foundation, undergraduate and postgraduate level, we can help you get your career off to a great start. We know how important it is to have the best teaching, and we’re proud to be rated Gold in the Teaching Excellence Framework; but we also offer so much more, with some of the best university facilities in the country, opportunities for industry experience and practical, hands-on learning to make your studies relevant to life after graduation. To help broaden your horizons, we offer a wide range of opportunities to study abroad, whatever your subject – a great way to experience a different culture, meet new people and add to your CV. Daha Az