BSc (Hons) Bankacılık ve Finans

Genel

2 konum mevcut

Program açıklaması

Genel bilgi

Derecesi: Bankacılık Bilim Lisans

Süre: 3 yıl (tam zamanlı)

Temel Özellikler

Program, finansal aracılar ve kurumların çalışma şekillerini tam olarak anlamak için sosyal bilimlerde uluslararası bir akademik mükemmeliyet ve yenilik merkezi olarak kabul edilen London School of Economics and Political Science (LSE) tarafından akademisyenler tarafından geliştirilmiştir. finansal piyasaların yapısı ve işleyişi

Muhasebe, danışmanlık, ticari ya da yatırım bankacılığı, ticaret ve satış ya da risk yönetiminde kariyerinde uzmanlaşmayı hedefleyin

Aşağıdakiler de dahil olmak üzere profesyonel kurumlardan akreditasyon yapmaya istekli olmak: If If School of Finance (İngiltere'nin önde gelen finans hizmetleri kuruluşlarının çoğuna seçim sağlayıcısı), ACCA (Yeminli Mali Müşavirler Birliği), ICPAS (Singapur Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Enstitüsü).

London School of Economics and Political Science (LSE), uluslararası bir girişe ve küresel bir erişime sahip küçük bir uzman üniversitedir. Araştırması ve öğretimi, ekonomi, politika ve hukuktan sosyoloji, antropoloji, muhasebe ve finanstan sosyal bilimlerin tüm genişliğini kapsar. 1895 yılında Beatrice ve Sidney Webb tarafından kurulan LSE, sadece akademik mükemmelliğin yanı sıra hükümet, politika oluşturma ve iş dünyaları ile geniş çaplı bir ilişki için saygın bir üne sahiptir.

LSE, Londra Üniversitesinin bir Koleji'dir ve University of London International Programları olarak mevcut olan Ekonomi, Yönetim, Finans ve Sosyal Bilimler (EMFSS) programlarının akademik yönlerinden sorumludur. Bu, LSE akademisyenleri ve idari personelin ders programları geliştirdiği, konu rehberlerini yazacağı, çevrimiçi öğrenme fırsatları ve materyalleri geliştireceği, öğretim kurumlarına tavsiyede bulunacağı ve sınavları hazırlayıp işaretlediği anlamına gelir.

University of London International Programs öğrencileri, LSE'nin akademik uzmanlığından ve İngiltere'deki en eski ve en büyük üniversitelerden biri olan Londra Üniversitesi'nin desteğinden yararlanır.

Başarılı öğrenciler Londra Üniversitesi tarafından derece veya başka nitelikler verilir. Bunlar, LSE tarafından verilen derecelerden veya diğer niteliklerden farklıdır.

Ders Yapısı

BF-EN.jpg

Giriş Koşulları

  • 17 yaşında ve üstü
  • Tamamlanmış Yıl 12 (veya eşdeğeri) ve IELTS puanı 6.0 olan tatmin edici İngilizce Dil (her bileşen en az 5.5 puan olmalıdır)
  • Bir Üniversite Hazırlık Yılı veya British University Vietnam bir geçiş, bir öğrencinin aşağıdaki şartları veya eşdeğeri karşıladığı ve aşağıdaki seçeneklerden en az birini geçtiği yerlere doğrudan giriş olanağı sağlar:
  • AdA-levelGCE A düzeyinde 2 konu
  • Yüksek Öğrenime giriş için gerekli QAA tarafından tanınan standartta bir erişim programı geçti.
  • Uluslararası Bakalorya diploması en az 24 puan ile
Son Güncelleme Kas 2018

Okul Hakkında

The mission of the University is to contribute to society and economic growth through the pursuit of exceptional teaching and learning and an innovative and meaningful engagement with business and com ... Devamını oku

The mission of the University is to contribute to society and economic growth through the pursuit of exceptional teaching and learning and an innovative and meaningful engagement with business and community at the highest international levels of excellence. Daha Az
Hanoi , Ecopark İlçesi + 1 Daha fazla Daha az