BSc (Hons) İşletmeler için BT Yönetimi

Genel

Program açıklaması

Önde gelen küresel mavi çipli işverenlerle işbirliği içinde geliştirilen bu derece, becerileri iş ve BT arasındaki zorlu orta noktayı kapsayan 'ideal bir mezun' yaratmayı amaçlamaktadır.

Teknolojinin modern işyerinde çeşitli endüstrilerde uygulanmasını öğreneceksiniz. ITMB derecesi üzerinde yaptığımız her şey, uygulamanın karşı karşıya kaldığı, endüstrinin karşılaştığı gerçek yaşam zorluklarını anlamanıza olanak tanır.

Aşağıdaki kurslar mevcuttur:

derece ünvanı

süre

UCAS kodu

BSc (Hons) İşletmeler için Bilgi Teknolojisi Yönetimi

3 yıl

GN51

BSc (Hons) Endüstriyel Deneyimli İşletmeler için Bilgi Teknolojisi Yönetimi

4 yıl

GN5C

Kurs önemli

  • ITMB yerleştirme öğrencilerinin% 100'ü 2019'da birinci veya üst ikinci sınıf derecesi aldı.
  • Bu kurs Credit Suisse, Hewlett Packard, IBM, Microsoft ve SAS dahil olmak üzere 60'dan fazla mavi çipli işveren ile geliştirilmiştir.
  • ITMB yerleştirme öğrencileri, 2019-20'de en yüksek ortalama yerleştirme maaşını 19.300 £ ile yönetti.
  • Programa katılmak için önceden herhangi bir teknoloji deneyimi gerekmez - yalnızca BT yönetimini iyileştirmek için yenilik ve yaratıcılığı kullanma tutkusu.

128189_photo-1517245386807-bb43f82c33c4.jpgSürme / Çarpma

Ne okuyacağım?

Proje çalışması, ITMB derecesi boyunca iş ve BT'yi bütünleştirir. Mevcut birinci yıl bütünleştirici ekip projemiz Credit Suisse tarafından destekleniyor ve gerçek bir iş sorununu çözmek için bir uygulamanın geliştirilmesinde yeteneklerinizi test edecek. BT'de temel düzeydeki derslere ek olarak, pazarlama, ekonomi ve çalışma psikolojisi dersleri de alacaksınız. İlk akademik yılın sonunda, takım projenizi iki işveren vitrindeki işverenlere sunacak ve KPMG, Deloitte ve Bank of America gibi şirketlerin sunduğu beceri oturumlarına katılacaksınız.

İkinci yıl boyunca, iş analizi, dijital strateji, kullanıcı deneyimi tasarımı ve veri analizi üzerinde çalışacaksınız. Mevcut ikinci yıl projemiz Proctor ve Gamble tarafından destekleniyor.

İsteğe bağlı işe yerleştirme, yenilikçi organizasyonlarla gerçek dünya deneyimi sunar. Önceki ITMB öğrencileri, diğerleri arasında Morgan Stanley, Credit Suisse, Deloitte, PWC, IBM, Microsoft, Vodaphone, Medallia ve Bank of America ile yerleşimleri tamamladılar.

Son yılınız büyük veri ve iş analitiği, BT riski ve mimarisinin derinlemesine bir görünümünü sunar. Küresel teknoloji devinden bir vaka çalışması uygulayan IBM ile geliştirilen temel bir birim aracılığıyla iş BT mimarilerinin tasarımı ve uygulamasında pratik beceriler kazanacaksınız. Ayrıca kendi son yıl araştırma projenizi de üstleneceksiniz.

Öğrencilerimiz ne söylüyor?

“ITMB, İngiltere'deki farklı şirketlerden işverenlerle iletişim kurmanın mükemmel yoluydu. Staj alma konusunda da gerçekten iyi bir kurstu -% 90'ımız üçüncü yılda bir takım çalışması geliştirmek ve kendimi nasıl sunabilmek için harika bir yerleştirmeyi tamamladık. Bu 4 yıl hayatımın en iyi deneyimi oldu - bir insan olarak çok büyüdüm ve farklı kültürlerle etkileşime girebilirim. ”

Ioana Marinescu, BSc ITMB mezunu Microsoft için çalışıyor

Lisansüstü kariyer fırsatları

Son ITMB mezunları Amazon, Bank of America, Credit Suisse, Deloitte, IBM, JP Morgan, KPMG ve Procter & Gamble'da iş analistleri, veri analizi danışmanları, BT proje yöneticileri, BT strateji danışmanları ve web hizmetleri hesap yöneticileri olarak çalışmaktadır.

Son Güncelleme Ağu 2020

Okul Hakkında

Alliance Manchester Business School is one of the UK’s first two business schools, set up in 1965), and is now the largest campus-based business and management school in the UK.

Alliance Manchester Business School is one of the UK’s first two business schools, set up in 1965), and is now the largest campus-based business and management school in the UK. Daha Az