Filter
İş yönetimi
Swaziland

Svaziland'da En iyi İşletme Lisansları(BBAs) Hepsini İncele 2020

BBA ya da İşletme Yönetimi Lisans eğitimi, üç ya da dört yıl boyunca işletme alanında bir dizi dersleri başarıyla tamamlayanlara verilen bir akademik derecedir. BBA derecesi kariyer fırsatlarınızı ve kazanç potansiyelinizi arttıracaktır.

Svaziland üniversitelerin bir dizi ev sahipliği yapmaktadır. Bu okulların gibi bazı hemşirelik ve eğitim gibi alanlarda öncelikle odaklanmış olan yüksek öğrenim girenlerin mevcut programların, geniş bir yelpazesi vardır.

Svaziland'da En iyi İşletme Lisans Programları için Bugün Başlayın 2020

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Dereceler
Konum
Swaziland
Eğitim türü
Hız
Esami Business School

Program, adayların iş yönetiminde ara bilgi, beceri ve olumlu özelliklerin geliştirilmesini ve geliştirilmesini amaçlamaktadır. Bu sayede programın sonunda, kurumlarında ... [+]

Svaziland'da Lisans Eğitimleri 2020. yapı

Program, adayların iş yönetiminde ara bilgi, beceri ve olumlu özelliklerin geliştirilmesini ve geliştirilmesini amaçlamaktadır. Bu sayede programın sonunda, kurumlarında iş idaresi görevlerinde yönetimsel işlevlerini yerine getirebileceklerdir. Ayrıca, program İşletme Yüksek Lisans (MBA) veya diğer lisansüstü programlara daha fazla çalışma için kayıt isteyebilirsiniz mezunlar için fırsat sağlar.

BBA programı, akşamları 17:00 - 22:00 saatleri arasında sunulmaktadır. Sınıflar iki buçuk ila üç ay arasında iki ila üç hafta sürer.

Program Mekanları

Akşam sınıfı BBA Programı, ESAMI üyesi ülkelerde aşağıdaki yerlerde sunulmaktadır: - Arusha, Mwanza, Dar es Salaam, Tanzanya; Nairobi, Kenya; Kampala, Uganda; Lusaka, Zambiya; Lilongwe ve Blantyre, Malavi; Harare, Zimbabve; Windhoek ve Oshakati, Namibya; Mbabane, Svaziland; Maputo, Mozambik; Mahe, Seyşel Adaları.... [-]

Swaziland Mbabane
Şubat 2020
Ingilizce
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku