BACHELORSTUDIES

Pazarlama İletişimi 2 BBA Programları Karşılaştır

işletme bir BBA veya bekar tipik dört yıl içinde tamamlanabilir. Bu lisans çalışmaları dört yıl gerektirir ve öğrenciler genellikle onları seçtikleri çalışma alanında odaklanmak önce giriş seviyesi çeşitli kurslar almaları gerekmektedir. Bu programı bitirdikten sonra, çok sayıda öğrenci lisans çalışmalarına devam edecek seçin.

Pazarlama İletişimi bir BBA nedir? Pazarlama İletişimi bir BBA onlar planlamak ve kurumsal reklam stratejileri geliştirmek için gereken bilgi ve becerileri öğrencilere sağlar. pazarlama, işletme, istatistik ve yönetim kapsamlı kurslar genellikle mezuniyet için gereklidir. vurgu büyük bir kısmı çeşitli demografilerde tüketici davranışlarını yöneten eğilimleri ve kalıpları anlamak üzerine yerleştirilir. Bu derece ile tamamlayan öğrenciler kendi pazarlama stratejilerini oluşturmak ve uygulamak edebiliyoruz.

Bu derecesini elde etmek pek çok faydaları vardır.Öğrencilerin birkaç problem iş bulmak olmalıdır böylece her şeyden önce, pazarlama çok yönlü alandır. bir öğrenci zaten bu alanda istihdam edilirse, o yüksek maaş ve daha ilerleme fırsatlarına erişim elde edebilir.

Bir derecesini elde maliyeti birkaç farklı faktöre bağlıdır. Coğrafi konumu, kurumsal oranları ve rekabet olacak tüm etki maliyetleri programın seviyesi. daha fazla mali bilgi için, öğrencilerin doğrudan okula danışmalıdır.

Pazarlama İletişimi bir BBA kazanmak Öğrenciler genellikle iş dünyasında pazarlama stratejistleri olarak çalışmayı tercih. Bu işçiler gelir ve prestij artırmak amacıyla şirketlerin ve kuruluşların zanaat reklam kampanyaları yardımcı olur. Pazarlama yöneticileri genellikle, demografi analiz tüketici eğilimlerini göz önünde bulundurarak, ve mevcut ekonomik iklim anlamak için sorumludur. Bir kaç seçkin dünyada siyasi ve sosyal kuruluşlar için çalışmayı tercih.

Bu özel derece kazanmak için birçok yol vardır. Bazı öğrenciler geleneksel kampüs programları arzu olabilir, ancak özgürlük ve esneklik istiyorsanız, çevrimiçi öğrenme dikkate almak isteyebilirsiniz. Yeni kariyerine başlamak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

 

2 Sonuçlar Pazarlama İletişimi Filter

Barcelona'da Halkla İlişkiler ve İletişimde BBA

GBSB Global Business School
BBA
Eki 2020
<
Tam zamanlı
<
3&nbsp;-&nbsp;4 yıl
Ingilizce
Kampüs

Avrupa'nın en yenilikçi işletme okullarından biri olan GBSB Global Business School, İspanya'nın Barselona kentinde Halkla İlişkiler ve İletişim alanlarında yoğunlaşarak benzer ...

Devamını oku

Pazarlama İletişimi ve Sosyal Medya Lisans İşletme

European University Cyprus
BBA
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
4 yıl
Ingilizce
Kampüs
e-Öğrenme

Pazarlama İletişimi ve Sosyal Medya BBA yeni medya ortamında iş çıkarlarını teşvik İletişimin rolü bir anlayış ile teori ve Pazarlama pratiğini birleştirir. Öğrenciler, tüketi ...

Devamını oku